Δωρεάν φροντιστήριο από τo δήμο Ηλιούπολης – το πρόγραμμα των μαθημάτων




Ο Δήμος Ηλιούπολης θα συνεχίσει και φέτος να προσφέρει σε μαθητές οικογενειών με χαμηλό οικογενειακό εισόδημα (έως 13.000ευρώ ετησίως) δωρεάν φροντιστηριακά μαθήματα, σε όλες τις βαθμίδες Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης (Γυμνάσιο- Λύκειο).
Αρωγοί στην προσπάθειά μας αυτή είναι συμπολίτες μας καθηγητές που προσφέρουν εθελοντικά τις υπηρεσίες τους για τα παιδιά που τους χρειάζονται. Τους ευχαριστούμε θερμά για τη γενναιόδωρη προσφορά τους.

 

ΠΡΟΣΩΡΙΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑ (ΔΩΡΕΑΝ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΑΚΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ – ΛΥΚΕΙΟΥ )

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΩΡΕΣ ΤΑΞΗ ΜΑΘΗΜΑ ΔΙΔΑΣΚΩΝ / ΟΥΣΑ
4:30 – 5:20μμ5:30 –  6:20μμ Α΄ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ Β.
Β΄ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΑΡΧΑΙΑ ΣΚΟΥΦΗ Ν.
Γ΄ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΑΡΧΑΙΑ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.
6:00 – 9:00μμ Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΕΚΘΕΣΗ ΑΝΑΓΝΟΣΤΟΠΟΥΛΟΥ Γ.
4:30 – 6:30μμ Β΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ Γ. Π. ΜΗΤΣΑΚΗ Ε.
6:00 – 8:00μμ Γ΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΙΣΤΟΡΙΑ ΝΙΑΡΧΟΥ Α.
8:00 – 8:45μμ Β΄ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΑΓΓΛΙΚΑ ΣΑΚΕΛΑΡΙΟΥ
8:45 –  9:30μμ Γ΄ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΑΓΓΛΙΚΑ ΣΑΚΕΛΑΡΙΟΥ

 

                                                             

                                                              ΤΡΙΤΗ

 

4:30 – 5:20μμ5:30 – 6:20μμ Α΄ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΕΚΘΕΣΗ ΝΑΝΟΥ Π.
Β΄ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΪΤΗ Ε.
Γ΄ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΤΣΙΚΟΥΡΗ Ι.
4:30 – 6:20μμ Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΦΥΣΙΚΗ ΜΠΑΔΙΑΒΑΣ Α.
7:00 –  9:00μμ Β΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΕΚΘΕΣΗ ΘΕΩΡ. ΚΑΤ ΛΑΠΠΑΣ Α.
4:30 –  6:30μμ Β΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΧΗΜΕΙΑ ΘΕΤ. ΚΑΤ. ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ
8:00 –  9:30μμ Γ΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΧΗΜΕΙΑ  ΘΕΤ. ΚΑΤ. ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ Η.
6:30 –  8:30μμ Γ΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΦΥΣΙΚΗ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ ΔΟΥΜΑ Σ.
6:30 –  8:30μμ Β΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΤ. ΤΣΙΚΟΥΡΗ
6:30 –  8:00μμ Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΧΗΜΕΙΑ ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ Η.

 

 ΤΕΤΑΡΤΗ

 

6:30 – 8:00μμ Α΄ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΖΕΚΙΟΣ Δ.
7:00 – 8:00μμ Β΄ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΦΥΣΙΚΗ ΚΑΤΣΟΥΛΗ
8:00 – 9:00μμ Β΄ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΧΗΜΕΙΑ ΚΑΤΣΟΥΛΗ Ν.
6:00 – 8:00μμ Γ΄ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΕΚΘΕΣΗ ΨΥΡΡΟΠΟΥΛΟΣ
8:00 – 9:30μμ Γ΄ΛΥΚΕΙΟΥ Α. Ο. Δ.Ε. – ΑΟΘ ΖΕΚΙΟΣ
6:30 – 8:30μμ Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΜΑΡΓΕΤΗ Ι.
4:30 – 6:30μμ Β΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΛΑΤΙΝΙΚΑ ΕΥΘΥΜΙΟΥ Α.
4:30 – 6:15μμ Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΑΡΧΑΙΑ ΣΑΡΡΗ Μ.

 

                                                               

                                                         ΠΕΜΠΤΗ

 

4:30 – 6:30μμ Β΄ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΕΚΘΕΣΗ ΝΑΝΟΥ Π.
4:30 – 6:30μμ Γ΄ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΦΥΣΙΚΗ – ΧΗΜΕΙΑ ΤΣΙΚΟΥΡΗ Ι.
4:30 – 7:00μμ Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΕΚΘΕΣΗ ΜΑΥΡΟΓΕΝΗ Μ.
4:30 – 6:20μμ Β΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΦΥΣΙΚΗ ΜΠΑΔΙΑΒΑΣ Α.
6:30 – 8:30μμ Γ΄ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ
6:30 – 8:00μμ Β΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΧΗΜΕΙΑ Γ. Π. ΤΣΙΚΟΥΡΗ
6:30 – 8:00μμ Γ΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΛΑΤΙΝΙΚΑ ΣΚΛΗΒΑΝΙΤΗ Ε.

 

       ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

 

4:30 – 6:20μμ Γ΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΤ. ΜΑΡΗΣ Μ.
6:30 – 8:30μμ Γ΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΕΚΘΕΣΗ ΘΕΩΡ. ΚΑΤ. ΔΗΜΑΚΗ Π.
4:30 –  6:30μμ Γ΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΑΡΧΑΙΑ ΘΕΩΡ. ΚΑΤ. ΔΗΜΑΚΗ Π.
4:30 – 6:30μμ Β΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΑΡΧΑΙΑ ΑΓΝΩΣΤΟ ΘΕΩΡ. ΚΑΤ. ΕΥΘΥΜΙΟΥ

 

 

 

Διαβάστε Επίσης

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

X