Τα δρομολόγια της δημοτικής συγκοινωνίας
Δείτε αναλυτικά τα δρομολόγια της Δημοτικής Συγκοινωνίας Ελληνικού – Αργυρούπολης
ΠΙΝΑΚΑΣ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΩΝ ΚΑΙ ΣΤΑΣΕΩΝ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΑΣ
ΟΝΟΜΑΣΤΑΣΗΣ | ΟΔΟΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ Η ΣΤΑΣΗ | ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΟΔΟΣ | ΕΠΟΜΕΝΗ ΟΔΟΣ |
Μετρό Αργ/λης (ΟΑΣΑ) | Παρ. Λ. Βουλιαγµένης | Κων/πόλεως | Πόντου |
Πλ. Ηρώων Πολυτεχνείου (ΟΑΣΑ) | Λ. Αλεξιουπόλεως | Χρ. Σµύρνης | 25ης Μαρτίου |
Μ. Γερουλάνου | Μ. Γερουλάνου | Ειρήνης | Χαρ. Τρικούπη |
Στ. Σαράφη (ΟΑΣΑ)Ταχυδροµείο | Στ. Σαράφη | Εθν. Μακαρίου | Λ. Κύπρου |
1η Διγενή Ακρίτα | Διγενή Ακρίτα | Φλέµινγκ | Αγωνιστών |
2η ∆ιγενή Ακρίτα | Διγενή Ακρίτα | Πίνδου | Αργυρουπόλεως |
3η Διγενή Ακρίτα | Διγενή Ακρίτα | Κολοκοτρώνη | Πελοποννήσου |
Αθανασίου Διάκου& ∆ιγενή Ακρίτα | Αθανασίου Διάκου& Διγενή Ακρίτα | Πελοποννήσου | Μιλήτου |
1η Αθανασίου Διάκου | Αθ. Διάκου | Φιλ. Εταιρείας | Επτανήσου |
2η Αθανασίου Διάκου | Αθ. Διάκου | Επτανήσου | Οµήρου |
3η Αθανασίου Διάκου | Αθ. Διάκου | Οµήρου | Κορίνθου |
4η Αθανασίου Διάκου | Αθ. Διάκου | Κορίνθου | Κων/πόλεως |
5η Αθανασίου Διάκου | Αθ. Διάκου | Κοµνηνών | Αβέρωφ |
6η Αθανασίου ΔιάκουΝεκροταφείο | Αθ. Διάκου | Αβέρωφ | Αργοναυτών |
1η Λ. Κύπρου | Λ. Κύπρου | Αργοναυτών | Αβέρωφ |
2η Λ. Κύπρου (ΟΑΣΑ) ΙΚΑ | Λ. Κύπρου | Κων/πόλεως | Πελοποννήσου |
3η Λ. Κύπρου (ΟΑΣΑ) | Λ. Κύπρου | Πελοποννήσου | Πόντου |
1η Λ. Αλεξιουπόλεως (ΟΑΣΑ) | Λ. Αλεξιουπόλεως | Λ. Κύπρου | Εθν. Μακαρίου |
2η Λ. Αλεξιουπόλεως,Αγία Τριάδα | Λ. Αλεξιουπόλεως | Χρ. Σµύρνης | Μακεδονίας |
3η Λ. Αλεξιουπόλεως (ΚΑΠΗ) | Λ. Αλεξιουπόλεως | Θράκης | Πλ. Ηρώων Πολυτεχνείου |
Μετρό Αργυρούπολης (ΟΑΣΑ) | Παρ. Λ. Βουλιαγµένης | Κων/πόλεως | Πόντου |
ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ
|
ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΗ ΖΩΝΗ (14:00-19:00) |
06:30 |
14:00
|
07:00 |
14:30 |
07:30 |
15:00 |
08:00 |
15:30 |
08:30 |
16:30 |
09:30 |
17:00 |
10:00 |
17:30 |
10:30 |
18:00 |
11:00 |
18:30 |
* Διάρκεια κυκλικής διαδροµής: 26 λεπτά
** Τους µήνες Ιούλιο & Αύγουστο τα δροµολόγια του δηµοτικού λεωφορείου θα τροποποιούνται.
*** Στις αργίες δεν θα λειτουργεί η δηµοτική συγκοινωνία.