Συγκροτήθηκε σε Σώμα το Διοικητικό Συμβούλιο της Ελληνικής Φίλαθλης Ομοσπονδίας Αντισφαίρισης


Συγκροτήθηκε σε Σώμα το Διοικητικό Συμβούλιο της Ελληνικής Φίλαθλης Ομοσπονδίας Αντισφαίρισης, στη χθεσινή συνεδρίασή του 09.04.2021, με την παρουσία και των 17 εκλεγμένων Συμβούλων, όπως προέκυψαν από τις εκλογές της 30ης Μαρτίου 2021, σύμφωνα με το Καταστατικό και την κείμενη Νομοθεσία.

Ακολουθεί το Διοικητικό Συμβούλιο, όπως συγκροτήθηκε:


Σε όλο τον κόσμο ταξιδεύουν οι εικόνες από τον Άλιμο – Δηλώσεις Κονδύλη σε Reuters και Γαλλικό Πρακτορείο Ειδήσεων (VIDEO) – notia.gr




Πρόεδρος: Δημήτρης Σταματιάδης

Γενικός Γραμματέας: Σπύρος Ζαννιάς

Α’ Αντιπρόεδρος: Γιάννης Δουβής

Β’ Αντιπρόεδρος: Δημήτρης Καραγιαννίδης

Γ’ Αντιπρόεδρος: Μιχάλης Πανάγος

Δ’ Αντιπρόεδρος: Θανάσης Αραϊλούδης

Αναπληρωτής Γενικός Γραμματέας: Παντελής Σταυρουλάκης

Ταμίας: Κώστας Γιακουμής

Έφορος Αγωνιστικού: Γιάννης Αθαναηλίδης

Αναπληρωτής Έφορος Αγωνιστικού: Κωνσταντίνος Ευφραίμογλου-Μπότασης

Έφορος Προμηθειών & Διαχείρισης Υλικού: Παντελής Σταυρουλάκης

Αναπληρωτής Έφορος Προμηθειών & Διαχείρισης Υλικού: Θανάσης Αραϊλούδης

Έφορος Αντισφαίρισης (Αγωνισμάτων) & Περιβάλλοντος: Γιάννης Αθαναηλίδης

Αναπλ/τής Έφορος Αντ/σης(Αγωνισμάτων) & Περιβάλλοντος: Κων/νος Ευφραίμογλου-Μπότασης

Μέλος: Γεώργιος Ανδρουτσέλης

Μέλος: Νικόλαος Γαλατιανός

Μέλος: Θεόδωρος Γκλαβάς

Μέλος: Γρηγόρης Δάσκος

Μέλος: Θεοχάρης Μέγας

Μέλος: Νικόλαος Μοντεσάντος

Μέλος: Νικόλαος Μουσάς

Μέλος: Αναστασία Ρεντούλη,  Εκπρόσωπος Αθλητών/τριών Αντισφαίρισης

Αναπληρωτής Εκπρόσωπος Αθλητών/τριών Αντισφαίρισης: Ελένη Μτσεντλίτζε

Οι εκπρόσωποι της Ε.Φ.Ο.Α. στην Ελληνική Ολυμπιακή Επιτροπή:

Τακτικός Εκπρόσωπος στην Ελληνική Ολυμπιακή Επιτροπή: Σπύρος Ζαννιάς

Αναπληρωτής Εκπρόσωπος στην Ελληνική Ολυμπιακή Επιτροπή: Γιάννης Χατζηπροδρόμου

ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ Ε.Φ.Ο.Α.

Εξελεγκτική Επιτροπή

  1. Μανώλης Δουλγεράκης
  2. Αναστάσιος Πολυχρονόπουλος
  3. Ανδρέας Τσάλας

Εθνική Επιτροπή Διοίκησης

  1. Αριστείδης-Αναστάσιος Γραμματόπουλος
  2. Γιώργος Κεφερλής
  3. Δημήτρης Κοτσαρίνης
  4. Σοφία Μαρσέλλου
  5. Αθανάσιος Μιχαηλίδης
  6. Κώστας Παπανικολάου
  7. Πέτρος Τσαρκνιάς

Δικαστική Επιτροπή

  1. Πέπη Ακριβούλη
  2. Γιώργος Μακρής
  3. Παναγιώτης Πανόπουλος
  4. Αναστάσιος Πέζος
  5. Πέτρος Τσιάρας

Διαβάστε Επίσης

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

X