“Σκίζει” ο Γυμναστικός Σύλλογος Γλυφάδας (ΕΙΚΟΝΕΣ)




Ο Σύλλογος μας συμμετείχε σε αγώνες στίβου σε όλη την Ελλάδα το Σάββατο 25 και την Κυριακή 26 Μαΐου 2013. Στην Καλλιθέα με (16) αθλητές + αθλήτριες (Αγώνες αλμάτων), στην Παλλήνη (Αμεινίας Παλληνεύς) με (48) αθλητές + αθλήτριες, στην Θεσσαλονίκη στα Ζαχαριάδεια με (1)αθλήτρια και στα Παπαναστάσεια στην Αθήνα με (15) αθλητές και αθλήτριες.

 

Η Γλυφάδας μέσω του Γυμναστικού Συλλόγου Γλυφάδας αυτό το Σαββατοκύριακο ήταν και πάλι στο προσκήνιο.

ΚΑΛΛΙΘΕΑ (ΑΓΩΝΕΣ ΑΛΜΑΤΩΝ)

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

 

  1. ΚΑΡΑΚΑΙΔΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1ΟΣ ΜΗΚΟΣ-5.35Μ + 2ΟΣ 60Μ-8.01
  2. ΒΕΡΥΚΟΚΙΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1Η 60Μ-8.62 + 2Η ΜΗΚΟΣ-4.16
  3. ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2ΟΣ ΜΗΚΟΣ- 5.42Μ
  4. ΜΕΤΡΙΔΗ ΑΘΗΝΑ 3Η ΥΨΟΣ – 1.60Μ
  5. ΖΑΠΑΝΤΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 3ΟΣΜΗΚΟΣ -4.46Μ
  6. ΜΠΑΡΔΑΚΟΥ ΕΥΑ 4Η 60Μ-8.70
  7. ΣΑΚΕΛΛΙΩΝ ΑΛΕΞΙΟΣ ΥΨΟΣ-1.65Μ
  8. ΓΚΟΡΙΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΥΨΟΣ -1.40Μ
  9. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΗΚΟΣ-3.98Μ
  10. ΡΟΥΣΟΥ ΕΛΕΝ ΥΨΟΣ-1.40Μ
  11. ΣΜΟΙΛΗ ΟΛΓΑ ΥΨΟΣ- ΑΚΥΡΗ
  12. ΜΠΙΚΑ ΛΥΔΙΑ ΥΨΟΣ- ΑΚΥΡΗ
  13. ΝΕΡΟΥΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 60Μ
  14. ΚΕΧΑΓΙΑΟΓΛΟΥ ΘΑΛΕΙΑ 60Μ
  15. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 60Μ
  16. ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΜΗΚΟΣ

 

 

 

 

ΠΑΛΛΗΝΗ 2013

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

(ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ)-(ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ)-(ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ)

 

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ



Ο Δήμος Αλίμου κέρδισε συνολικά τέσσερα βραβεία στα Best City Awards

ΕΤ. ΓΕΝ.

ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ

ΕΠΙΔΟΣΗ

1 ΔΟΥΡΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1994 400-ΑΝΔΡΩΝ100-ΑΝΔΡΩΝ 1ΟΣ– 49.979ος -11.55

2

ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΘ 1993 1500ΓΥΝΑΙΚΩΝ 1η-4.48
3 ΜΑΛΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1998 300-ΠΚΑ 1η -44.19
4 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ 1994 800-ΓΥΝΑΙΚΩΝ  – 2.15.08
5 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝ 1997 400-ΠΑΙΔΩΝ 2ΟΣ-53.00
6 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛ 1998 600-ΠΚΑ 2η-1.44.14
7 ΠΑΤΗΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤ 1997 400-ΠΑΙΔΩΝ 3ΟΣ -53.02
8 ΚΟΥΡΙΑΝΝΙΔΗ ΕΛΛΗ 1999 300-ΠΚΑ 3η –45.60
9 ΜΕΤΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑ 1996 1500ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 3η-5.13.84
10 ΑΡΣΕΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1991 800-ΓΥΝΑΙΚΩΝ 4η -2.19.63
11 ΜΑΝΟΥΣΟΥ ΜΟΣΧΑ 1997 1500-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 4η – 5.14.28
12 ΜΠΑΚΙΡΤΖΟΓΛΟΥ ΑΝ 1993 400-ΓΥΝΑΙΚΩΝ 4Η -63.12
13 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΛΙΑ 1992 100+200 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 4η -27.638η 13.48
14 ΠΡΙΤΣΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1984 400-ΑΝΔΡΩΝ 5ΟΣ -51.37
15 ΓΚΟΜΟΖΙΑΣ ΙΑΣΩΝΑΣ 1997 1500-ΠΑΙΔΩΝ 5ος -4.36.51
16 ΜΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓ 1999 300-ΠΠΑ 5ος -40.23
17 ΣΕΓΡΕΔΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1996 400-ΠΑΙΔΩΝ 6ΟΣ -53.82
18 ΔΡΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1999 300-ΠΚΑ  -46.94
19 ΡΑΣΑΝΗ ΧΡΥΣΑΛΕΝΙΑ 1997 400 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 6Η– 64.49
20 ΤΣΙΜΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1990 400-ΑΝΔΡΩΝ 7ος – 52.36
21 ΡΕΚΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1998 600-ΠΚΑ 8η -2.02.75
22 ΚΑΛΟΥΠΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΗ 1999 300-ΠΚΑ  -47.57
23 ΡΑΠΤΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 1998 300-ΠΠΑ 9ος -41.23
24 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΤΑΤΙ 1999 1000-ΠΚΑ 9η-3.29.45
25 ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 1997 400-ΠΑΙΔΩΝ 10ος -55.07
26 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ 1998 300-ΠΠΑ 10ος -41.24
27 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 1998 300-ΠΠΑ 11ος -41.51
28 ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΦΩΤΗΣ 1998 300ΠΠΑ 12ος -41.56
29 ΛΑΛΙΩΤΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 1997 400ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12Η -70.62
30 ΚΕΧΑΓΙΑΟΓΛΟΥ ΚΛΕΙΩ 1999 80-ΠΚΑ 12η -12.46
31 ΚΑΛΑΜΠΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓ 1999 1000ΠΠΑ 12ος-3.13.24
32 ΠΟΡΤΟΚΑΛΗΣ ΧΑΡΗΣ 1993 400+200ΑΝΔΡΩΝ 14os -56.7019ος -25.46
33 ΜΑΚΡΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ 1997 200-ΠΑΙΔΩΝ 17ος -25.75
34 ΛΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 1996 100-ΚΟΡΑΣΙΔ 17η -14.32
35 ΜΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΦΝΗ 1997 100ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 19η -14.58
36 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞ 1997 200-ΠΑΙΔΩΝ 19ος –26.08
37 ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΜΑΡ 1999 150-ΠΠΑ 20ος -19.88
38 ΡΕΤΣΑ ΝΑΤΑΛΙΑ 1997 100ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 21η -14.70
39 ΜΠΑΡΜΠΑΡΗΣ ΜΙΧΑΛ 1995 100-ΕΦΗΒΩΝ 31ος -12.31
40 ΤΑΒΕΡΝΑΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡ 1999 150-ΠΠΑ 33ος -21.49
41 ΤΣΕΝΕΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 1983 100-ΑΝΔΡΩΝ 35ος -12.41

 

ΠΑΛΛΗΝΗ 2013

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

(ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β)

 

42. ΧΑΝΤΖΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 1000-ΠΚΒ 4Η -3.35.3
43. ΜΑΘΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1000-ΠΠΒ 5ΟΣ -3.22.2
44. ΔΕΣΠΟΥΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1000-ΠΠΒ 6ΟΣ -3.24.6
45. ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1000-ΠΚΒ 6Η-3.37.6
46. ΛΙΑΡΟΜΜΑΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 150-ΠΚΒ 6Η-21.60
47. ΤΑΜΒΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ 1000-ΠΚΒ 9Η -3.53.7
48. ΒΕΚΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 150-ΠΚΒ 26Η-24.00

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ(ΖΑΧΑΡΙΑΔΕΙΑ)

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

  1. ΖΥΓΟΡΗ ΛΙΑ 2Η 400Μ – 56.08

 

ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΕΙΑ 2013 –ΑΘΗΝΑ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

  1. ΚΟΥΡΙΑΝΝΙΔΗ ΕΛΛΗ 2Η300Μ-44.98
  2. ΜΑΛΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 4Η 150Μ-20.32
  3. ΠΡΙΤΣΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 4ΟΣ400Μ-51.82
  4. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 5ΟΣ 300Μ-40.34
  5. ΠΑΤΗΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 5ΟΣ400Μ-53.08
  6. ΓΚΟΜΟΖΙΑΣ ΙΑΣΩΝΑΣ 5ΟΣ800Μ-2.12.46
  7. ΔΡΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 6Η 300Μ-45.83
  8. ΜΕΛΗΓΑΛΙΩΤΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 7Η150Μ-20.59
  9. ΡΑΠΤΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 8ΟΣ 300Μ-41.49
  10. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 9ΟΣ300Μ-41.93
  11. ΜΕΤΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑ 9Η 400Μ-65.83
  12. ΚΑΛΛΟΥΠΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΗ 11Η 300Μ-47.55
  13. ΣΕΓΡΕΔΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 11ΟΣ 400Μ-54.51
  14. ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 16ΟΣ 400Μ-56.04
  15. ΜΑΚΡΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ 22ΟΣ 400Μ-59.31

Επίσης η αθλήτρια της ακαδημίας του συλλόγου μας Ναούμ Μαριτίνα συμμετείχε σε διεθνείς αγώνες με το σχολείο της, στην Ελβετία και κατέλαβε την 5η θέση στα 800 μ. και σκυτ.4χ400 , την 6η θέση στα 1500 μ. και τη 11η στο μήκος.

ΑΠΟ ΔΣ Γ.Σ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ

 

CIMG5966CIMG5925CIMG5994CIMG5987CIMG5891

Διαβάστε Επίσης

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.