2 Αργυρά & 2 Χάλκινα μετάλλια για την ομάδα Laser του Ν.Ο.Β. στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Laser Radial!

Εξαιρετική εμφάνιση είχαν οι αθλητές του Ναυτικού Ομίλου Βουλιαγμένης της ομάδας Laser που συμμετείχαν στο Πανελλήνιo Πρωτάθλημα Laser Radial που διοργάνωσε ο Ναυτικός Όμιλος Σαλαμίνας και συμμετείχαν 60 σκάφη συνολικά.
Ο συνολικός απολογισμός μεταλλίων ανέρχεται σε 4 μετάλλια: 2 Ασημένια και 2 Χάλκινα. Αναλυτικότερα, μετά από 11 κούρσες, το Αργυρό μετάλλιο της γενικής κατάταξης κατέκτησε ο αθλητής του Ναυτικού Ομίλου Βουλιαγμένης Παντελής Κυρπόγλου.
Ο αθλητής Θάνος Κυφίδης κατέκτησε το Αργυρό μετάλλιο για την κατηγορία U17 και το Χάλκινο μετάλλιο στην ηλικιακή κατηγορία U19.
Ο Ιάσονας Βαλιάδης κατέκτησε την τρίτη θέση στην κατηγορία U17, και ο Γιάννης Παπαζής τερμάτισε στην 9η θέση U19. Συγχαρητήρια σε όλους τους αθλητές για τις εξαιρετικές τους επιδόσεις!