Αποτελέσματα από τις εκλογές του Συλλόγου Υπαλλήλων Δήμου Βάρης Βούλας Βουλιαγμένης

Με μεγάλη επιτυχία διεξήχθησαν στις 6 & 7 Δεκεμβρίου 2017 οι εκλογές για την ανάδειξη νέου Διοικητικού Συμβουλίου, Ελεγκτικής Επιτροπής, Αντιπροσώπων στην Π.Ο.Ε. – Ο.Τ.Α. του Συλλόγου Υπαλλήλων Δήμου Βάρης Βούλας Βουλιαγμένης.

Από τους 464 εγγεγραμμένους ψήφισαν 402, με έγκυρα 392 ψηφοδέλτια άκυρα 8 και λευκά 2.

Αφού έγινε η διαλογή οι Συνδυασμοί έλαβαν :

1) Α.Σ.Κ.Ε.Β-Β-Β 257 ψηφοδέλτια και 5 έδρες.

2) ΕΝΩΤΙΚΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ σε συνεργασία με ΑΡ.Σ.ΣΥ 135 ψηφοδέλτια και 2 έδρες.

Για την Ελεγκτική Επιτροπή η Α.Σ.Κ.Ε.Β-Β-Β εξέλεξε 3 μέλη.

Για Αντιπροσώπους Π.Ο.Ε.-Ο.Τ.Α. βρέθηκαν εγγεγραμμένοι 349 ψήφισαν 297, με έγκυρα 288, άκυρα 6 και λευκά 3.

Αφού έγινε η διαλογή οι Συνδυασμοί έλαβαν :

1)Α.Σ.Κ.Ε.Β-Β-Β 165 ψηφοδέλτια και εκλέχθηκαν 2 Αντιπρόσωποι.

2)ΕΝΩΤΙΚΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ σε συνεργασια με ΑΡ.Σ.ΣΥ 124 ψηφοδέλτια και εκλέχθηκαν 2 Αντιπρόσωποι.

Μετά και την διεξαγωγή των εκλογών στις 6 & 7 Δεκεμβρίου 2017 του Συλλόγου μας για την ανάδειξη νέου Διοικητικού Συμβουλίου, Ελεγκτικής Επιτροπής και Αντιπροσώπων για την ΠΟΕ – ΟΤΑ , συγκροτήθηκαν σε σώμα οι εκλεγέντες ως εξής:

1) Πρόεδρος:                                      Λουδάρος Εμμανουήλ.

2) Γραμματέας:                           Αυρηλιώνης Αριστομένης.

3) Αντιπρόεδρος:                       Μπιρμπίλης Στυλιανός.

4) Ταμίας:                                  Μπαγλατζής Δημήτριος.

5) Αναπληρωτής Γραμματέας:     Χρέμος Νικόλαος.

Ύστερα από αποχώρηση κατά την διαδικασία των αρχαιρεσιών των συναδέλφων της μειοψηφίας Παναγόπουλου Ιωάννη και Κουκουμίδη Εμμανουήλ οι θέσεις των Αναπληρωτή Ταμία  και Μέλους του Δ.Σ. παραμένουν κενές.

Για το Διοικητικό Συμβούλιο

Ο Πρόεδρος                                        Ο Γραμματέας

Λουδάρος Εμμανουήλ                                    Αυρηλιώνης Αριστομένης

 

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΒΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ   (Α.Σ.Κ.Ε. Β-Β-Β)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΕΣ

Α.Σ.Κ.Ε. ΒΒΒ

                                                                             Δ.Σ.                          ΠΟΕ-ΟΤΑ

 

ΑΥΡΗΛΙΩΝΗΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ(ΑΡΗΣ)           88                                58

ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ                         08                                10

ΔΑΝΤΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                              07                                 –

ΔΗΜΑΓΚΙΚΑΣ ΣΙΔΕΡΗΣ                                  45                                 02

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                       22                                 02

ΕΠΟΓΛΟΥΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                         10                                 06

ΖΑΝΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ                                     38                                 16 

ΚΑΡΑΜΠΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                         24                                 09

ΚΑΡΑΤΖΑ ΙΩΑΝΝΑ                                         22                                  –

ΚΑΣΙΔΟΚΩΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                      12                                 13

ΚΑΣΣΕΡΗΣ ΗΛΙΑΣ                                          27                                 09

ΚΕΡΑΣΙΩΤΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ                             19                                  05

ΛΙΒΙΤΣΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                              25                                 13

ΛΙΟΧΡΗΣΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                            71                                 26

ΛΟΞΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ                           28                                 08

ΛΟΥΔΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ                           170                                99

ΜΙΣΑΗΛΙΔΗΣ ΒΙΚΤΩΡΑΣ                              10                                05

ΜΟΣΧΟΓΙΑΝΝΗ ΜΕΡΟΠΗ                             35                                29  

ΜΠΑΓΛΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                        175                                94

ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ                         181                                96      

ΜΠΟΥΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ                                  15                                 02                  

ΝΗΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                                   46                                 14

ΝΤΕΛ-ΡΟΣΣΟ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ                           27                                 08

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                    07                                 04

ΠΡΕΒΕΝΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                                 33                                 11

ΣΑΡΙΔΟΥ-ΠΡΟΚΟΠΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ                  04                                  01 

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                          27                                 02

ΤΣΑΓΚΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                                06                                 02

ΤΣΟΡΟΤΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                     21                                 10

ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ                   45                                 18

ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ(ΜΑΝΟΣ) 16                                  08 

ΧΕΙΜΑΡΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ                                 10                                –                  

ΧΙΤΖΙΟΣ ΘΩΜΑΣ                                          11                              04

ΧΡΕΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                                    74                                  23

 

Β) Για την Ελεγκτική Επιτροπή

 

ΒΟΥΡΛΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ                                   45

ΚΑΡΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                                 62 

ΚΕΚΚΑ ΜΑΡΙΑ                                               44

ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                    46

ΣΑΒΒΑΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ                                   19

ΕΝΩΤΙΚΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

σε συνεργασία με

ΑΡ.Σ.ΣΥ.(ΑΡΧΗ ΣΥΝΑΔΕΛΦΙΚΗΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΕΣ

Δ.Σ.                    ΠΟΕ-ΟΤΑ

ΒΑΡΕΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                                              50                         38                           

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ                                     51                          29

ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ                                      36                          14

ΚΑΣΙΜΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ                                              45                          40

ΚΟΥΚΟΥΜΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ                                65                          40

ΛΙΑΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                                        33                          21

ΜΟΥΝΔΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                                             11                          –       

ΜΩΡΑΪΤΗ ΕΛΕΝΗ                                                     49                          32

ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ                                             31                           –

ΝΙΚΟΛΕΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ                                             43                           24

ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                                          31                          19

ΜΕΜΟΣ ΑΡΗΣ-ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                44                           27 

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                                    80                          81

ΡΑΝΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ                                             08                          02

ΣΑΜΠΑΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ                                           40                          19

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ                                     23                          13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Διαβάστε Επίσης

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

X