Οι δραστηριότητες του Γ.Σ Γλυφάδας (ΕΙΚΟΝΕΣ)


Ο Σύλλογος μας την Κυριακή 14 Απριλίου 2013 συμμετείχε στον 8ο Όμιλο (Πειραιάς-Δυτ. Αττική-Αθήνα) με (20 παίδες και 20 κορασίδες σύνολο 40) αθλητές /τριες μας στο διασυλλογικό πρωτάθλημα Παίδων-Κορασίδων που έγινε στις Ολυμπιακές εγκαταστάσεις του Αγίου Κοσμά.

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

  1. ΦΩΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2Η 3000Μ -11.02.68
  2. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 3Η 400Μ-64.92
  3. ΦΩΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 3Η 3000Μ -11.02.78
  4. ΜΑΝΟΥΣΟΥ ΜΟΣΧΑ 6Η 3000Μ -11.12.57
  5. ΡΑΣΑΝΗ ΧΡΥΣΑΛΕΝΙΑ 6Η 400Μ- 66.19
  6. ΜΑΛΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 7Η 200Μ-27.21
  7. ΜΕΤΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑ 8Η 3000Μ- 11.34.73
  8. ΠΑΤΗΝΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ 8Η ΣΦΑΙΡΑ-7.78Μ
  9. ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 10Η ΣΦΑΙΡΑ-6.88Μ
  10. ΜΕΛΗΓΑΛΙΩΤΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 14Η 100Μ-13.98
  11. ΚΟΥΡΙΑΝΝΙΔΗ ΕΛΛΗ 17Η 200Μ-28.32
  12. ΛΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 18Η 100Μ-14.20+200Μ-29.51
  13. ΡΕΚΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 400Μ-71.04
  14. ΔΡΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 200Μ-28.50
  15. ΚΑΛΟΥΠΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΗ 200Μ-29.73
  16. ΜΙΛΛΗ ΛΥΔΙΑ 100Μ-14.54+200Μ-30.19
  17. ΡΕΤΣΑ ΝΑΤΑΛΙΑ 100Μ -14.72+200Μ-30.74
  18. ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 100Μ-14.74
  19. ΤΣΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛ ΥΨΟΣ -1.35
  20. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΜΗΚΟΣ -ΑΚΥΡΗ
  21. ΜΑΛΛΗ-ΡΑΣΑΝΗ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ-ΜΕΤΡΙΔΗ 2ΗΣΤΑ 4Χ400Μ 4.18.10
  22. ΜΕΛΗΓΑΛΙΩΤΗ-ΔΡΥ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ-ΚΟΥΡΙΑΝΝΙΔΗ 3Η ΣΤΑ 4Χ100Μ 53.18

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΑΙΔΩΝ

  1. ΜΠΟΚΙΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 3ΟΣ ΑΚΟΝΤΙΟ-40.18+6ΟΣΣΦΑΙΡΑ-11.83
  2. ΠΑΤΗΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 4ΟΣ 400Μ -52.69
  3. ΤΣΑΚΑΛΑΚΙΔΗΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΣ 4ΟΣ ΑΚΟΝΤΙΟ-33.60+ΣΦΑΙΡΑ 9.26
  4. ΓΚΟΜΟΖΙΑΣ ΙΑΣΩΝΑΣ 5ΟΣ 800Μ-2.13.41+ 8ΟΣ 1500Μ-4.48.36
  5. ΜΗΣΙΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 6ΟΣ 800Μ-2.14.93+400Μ-55.33
  6. ΑΡΚΟΥΡ ΜΠΕΡΝΑΡ 7ΟΣ 400Μ-53.54
  7. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 8ΟΣ 400Μ-53.57
  8. ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 10ΟΣ 400Μ 54.77+800Μ-2.16.74
  9. ΒΟΥΡΔΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΦΑΙΡΑ-9.51
  10. ΠΑΛΑΣΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 400Μ 57.67
  11. ΣΕΓΡΕΔΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 400Μ 63.86
  12. ΚΑΛΑΜΠΑΛΗΣ ΠΑΝΟΣ 800Μ-2.24.29
  13. ΓΑΛΑΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 800Μ-2.39.12
  14. ΣΑΚΕΛΛΙΩΝ ΑΛΕΞΙΟΣ ΥΨΟΣ-1.55Μ
  15. ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΗΚΟΣ 5.13
  16. ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 100Μ-13.24
  17. ΤΑΒΕΡΝΑΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 100Μ-14.10
  18. ΡΑΠΤΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 200Μ-25.52
  19. ΜΑΝΙΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΟΣ 200Μ-26.17
  20. ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΦΩΤΗΣ 200Μ-27.45
  21. ΑΡΚΟΥΡ-ΣΕΓΡΕΔΟΣ-ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ-ΠΑΤΗΝΙΩΤΗΣ 1Η ΣΤΑ 4Χ400Μ 3.32.50
  22. ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ-ΤΑΒΕΡΝΑΡΑΚΗΣ-ΛΕΜΠΕΣΗΣ-ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΣΤΑ 4Χ100 ΑΚΥΡΗ

 

ag_kosma_14_04 03

 

 

ag_kosma_14_04 04

 

ag_kosma_14_04 05

 

ag_kosma_14_04 06

 

ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΠΑΙΔΕΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

ΣΥΝΟΛΟ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ.

121

115

236

ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

92

84

176

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

77

90

167

ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

52

80

132

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

51

60

111

ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ

1

74

75

ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ

18

55

73

ΑΠ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

49

15

64

ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

37

23

60

ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ

25

34

59

ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

4

53

57

ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 90

24

22

46

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

27

13

40

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ

31

5

36

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

20

13

33

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ

0

33

33

ΑΕΚ

20

2

22

ΓΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

10

11

21

ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ ΚΟΡ.

1

18

19

ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

5

6

11

ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

0

11

11

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ

9

1

10

ΓΕ ΠΟΡΟΥ

0

9

9

ΦΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

3

3

6

 

 

ΑΠΟ: Γ.Σ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ

Διαβάστε Επίσης

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

X