Οι επιτυχόντες στα ΑΕΙ-ΤΕΙ από τα σχολεία της Ηλιούπολης




Όλοι οι επιτυχόντες μαθητές των λυκείων της Ηλιούπολης στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση θα βραβευτούν  από το Δήμο Ηλιούπολης, σύμφωνα με το κληροδότημα Τουραμάνογλου, σε ειδική εκδήλωση που θα πραγματοποιηθεί.Οι επιτυχόντες του:
  • 3ου Γενικού Λυκείου Ηλιούπολης
  • 4ου Γενικού Λυκείου Ηλιούπολης
  • 5ου Γενικού Λυκείου Ηλιούπολης
  • Ιδιωτικού Γενικού Λυκείου “Η Θεομήτωρ”
  • Επαγγελματικού Λυκείου Ηλιούπολης

3ου Γενικού Λυκείου Ηλιούπολης

 

1 ΑΓΓΕΛΑΤΟΣ-ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΠΑΤΡΑΣ
2 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ – ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ Ε.Μ.Π.
3 ΑΓΚΑΒΑΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΠΕΙΡΑΙΑ
4 ΑΔΑΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑΣ
5 ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
6 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ-ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ – ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ) ΑΘΗΝΑΣ
7 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ – ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
8 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ – ΙΑΤPΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
9 ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ – ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
10 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΑΛΙΚΗ – ΙΣΤΟPΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
11 ΒΑΓΓΑΛΗ ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑ – ΙΣΤΟPΙΑΣ & ΑPΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
12 ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ & ΠΡΟΝΟΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
13 ΒΑΡΒΑΡΕΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ (ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ)
14 ΒΑΡΩΤΣΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ-ΑΡΕΤΗ – ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΩΝ ΑΓIOY ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΡΗΤΗΣ (Α.Σ.Τ.Ε.Α.Ν.)
15 ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝEΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
16 ΒΛΑΧΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ – ΟΔΟΝΤΙΑΤPΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
17 ΓΑΒΑΛΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ – ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ-ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
18 ΓΕΡΟΠΑΝΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ-ΑΝΑΡ – ΙΣΤΟPΙΑΣ & ΑPΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΙ)
19 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ – ΙΑΤPΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
20 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ – ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
21 ΓΙΩΤΑ-ΒΑΡΟΥΞΗ ΝΕΦΕΛΗ-ΜΑΡΙΑ – ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
22 ΓΚΑΓΚΑΤΣΙΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ – ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
23 ΓΚΙΡΓΚΙΝΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
24 ΓΛΑΣΤΡΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ – ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
25 ΓΛΕΝΗΣ-ΚΟΝΙΣΤΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ – ΟPΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙPΗΣΕΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ (ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΙ)
26 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΠΑΤΡΑΣ
27 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ – ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
28 ΔΗΜΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
29 ΔΡΑΚΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΗΠΕΙΡΟΥ (ΠΡΕΒΕΖΑ)
30 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
31 ΖΑΓΟΡΑΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
32 ΖΙΩΓΚΑ ΜΑΡΙΑ – ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
33 ΖΟΥΡΤΣΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
34 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΑΛΕΞΙΟΣ – ΧΗΜΕΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
35 ΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ – ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
36 ΚΑΛΟΓΡΗΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ – ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΩΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΑΘΗΝΑΣ
37 ΚΑΛΟΜΠΡΑΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙPΗΣΕΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) (ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΙ)
38 ΚΑΝΝΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ – ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π.
39 ΚΑΠΡΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
40 ΚΑΡΑΒΑ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ – ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗΣ & ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΩΝ Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑΣ
41 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
42 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
43 ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ ΙΩΑΝΝΑ – ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
44 ΚΑΡΑΛΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΕΡΓΩΝ Τ.Ε.Ι. ΛΑΡΙΣΑΣ
45 ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΜΙΧΑΗΛ – ΠΛΗPΟΦΟPΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
46 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-ΠΑΡΑ – ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
47 ΚΟΝΤΟΝΗ ΑΣΗΜΙΝΑ – ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
48 ΚΟΤΤΗ ΕΛΕΑΝΑ – ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ Τ.Ε.Ι. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
49 ΚΟΥΡΚΟΥΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ – ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑΣ
50 ΚΥΡΙΑΖΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΠΑΤΡΑΣ
51 ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ Τ.Ε.Ι. ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
52 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ – ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΠΑΤΡΑΣ
53 ΚΥΡΙΤΣΗ ΕΥΘΥΜΙΑ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ – ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε.Ι. ΛΑΜΙΑΣ (ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ)
54 ΚΩΣΤΟΜΕΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ – ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
55 ΛΑΔΑ ΝΕΦΕΛΗ-ΑΝΤΩΝΙΑ – ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΤΡΙΚΑΛΑ) (ΚΟΙΝΩΝΙΚΑ ΚΡΙΤΗΡΙΑ)
56 ΛΑΜΠΑΔΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΣΑΜΟΣ) (ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΙ)
57 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
58 ΛΕΛΕΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΠΛΗPΟΦΟPΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
59 ΛΕΩΝ ΣΤΕΦΑΝΙΑ – ΚΤΗΝΙΑΤPΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
60 ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΕΡΡΙΚΟΣ – ΑΡΧΕΙΟΝΟΜΙΑΣ & ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ ΙΟΝΙΟΥ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
61 ΜΑΓΝΗΣΑΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ – ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
62 ΜΑΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ – ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΠΕΙΡΑΙΑ
63 ΜΑΛΕΣΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
64 ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ – ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
65 ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
66 ΜΗΛΙΑΡΕΣΗ ΑΝΝΑ – ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΟ (Σ.Σ.Α.Σ.) ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (ΕΙΔΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3648/α)
67 ΜΗΤΡΑΚΑΣ ΑΝΔΡΟΚΛΗΣ-ΑΝΔΡΕΑΣ – ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑΣ
68 ΜΗΤΣΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
69 ΜΙΧΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
70 ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ – ΟPΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙPΗΣΕΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
71 ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
72 ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΠΕΙΡΑΙΑ
73 ΜΠΑΝΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
74 ΜΠΙΛΑΛΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ – ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
75 ΜΠΟΟΥΜΑΝ ΓΟΥΙΛΙΑΜ-ΜΑΡΙΟ – ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
76 ΜΠΟΥΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
77 ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ ΝΙΚΗ – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ & ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΣΥΡΟΣ)
78 ΜΠΟΥΡΑΖΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
79 ΜΠΡΟΥΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΗΛΙΑΣ – ΓΕΩΠΟΝΙΚΗΣ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
80 ΝΑΚΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
81 ΝΙΚΛΑΝΟΒΙΤΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
82 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ – ΧΗΜΕΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
83 ΝΟΥΣΙΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ ΚΑΙ ΠΛΗPΟΦΟPΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
84 ΝΤΕΤΣΙΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ – ΠΛΗPΟΦΟPΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
85 ΝΤΙΝΟΥΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ – ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
86 ΝΤΟΥΧΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ – ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕPΩΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
87 ΞΕΖΩΝΑΚΗ ΕΥΔΟΞΙΑ-ΑΘΑΝΑΣΙΑ – ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
88 ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΠΕΙΡΑΙΑ (ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΙ)
89 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ – ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
90 ΠΑΝΤΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ – ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
91 ΠΑΡΑΜΥΘΙΩΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
92 ΠΑΡΤΣΑΚΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ – ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
93 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ Ε.Μ.Π.
94 ΠΑΤΣΑΒΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ – ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
95 ΠΕΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ ΑΓΑΘΩΝ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
96 ΠΕΤΣΑ ΕΛΕΝΗ – ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
97 ΠΙΠΕΡΗ ΑΡΓΥΡΩ – ΟPΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙPΗΣΕΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
98 ΠΟΛΥΚΡΕΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
99 ΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ – ΧΗΜΕΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
100 ΠΡΟΜΠΟΝΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ – ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΠΑΤΡΑΣ
101 ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ – ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
102 ΣΑΡΑΝΤΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ – ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ Ε.Μ.Π.
103 ΣΑΡΙΜΟΥΤΣΟΥ ΗΡΩ – ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ Τ.Ε.Ι. ΛΑΡΙΣΑΣ
104 ΣΑΡΜΑΤΖΗ ΜΑΡΙΝΑ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
105 ΣΕΛΗΝΙΩΤΑΚΗΣ ΕΠΙΦΑΝΙΟΣ – ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ-ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΣΑΜΟΣ)
106 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΛΟΥΚΙΑ – ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΩΝ ΥΛΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
107 ΣΤΑΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΑΓPΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓPΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π.
108 ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΑΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ – ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ Ε.Μ.Π.
109 ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΣΑΜΟΣ)
110 ΤΑΣΟΥΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ – ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
111 ΤΖΑΤΖΙΜΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
112 ΤΖΙΑΒΑΡΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ – ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
113 ΤΖΟΥΡΜΠΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ – ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
114 ΤΡΑΧΙΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
115 ΤΡΥΦΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ ΝΟΣ – ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ (ΛΙΒΑΔΕΙΑ)
116 ΦΙΛΑΙΤΗ ΕΛΕΝΗ – ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
117 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ – ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
118 ΦΥΡΙΓΟΥ ΦΡΑΝΤΣΕΣΚΑ – ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΠΟΛΥΜΕΣΩΝ Τ.Ε.Ι. ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
119 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙPΗΣΕΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΧΙΟΣ)

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ – ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 10%

 

1

ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ Τ.Ε.Ι. ΠΕΙΡΑΙΑ (ΚΟΙΝΩΝΙΚΑ ΚΡΙΤΗΡΙΑ 2010-2011)

2



Aνδρέας Κονδύλης: Χρυσή εποχή για τον Δήμο Αλίμου με έργα 24 εκατομμυρίων ευρώ

ΒΑΡΒΕΡΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ – ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΙΩΝ Τ.Ε.Ι. ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (ΣΠΑΡΤΗ)

3

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΛΓΑ – ΑΝΘΟΚΟΜΙΑΣ-ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ ΤΟΠΙΟΥ Τ.Ε.Ι. ΗΠΕΙΡΟΥ (ΑΡΤΑ)

4

ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ – ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ(ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΙ 2010-2011)

5

ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΠΕΙΡΑΙΑ

6

ΜΗΤΡΑΚΑ ΚΩΣΤΟΥΛΑ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ – ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ & ΠΡΟΝΟΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑΣ

7

ΜΙΚΡΟΜΑΣΤΟΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ – ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑΣ

8

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ – ΟPΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ

9

ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ (ΚΟΙΝΩΝΙΚΑ ΚΡΙΤΗΡΙΑ 2011)

10

ΤΣΙΚΡΙΤΕΑ ΟΛΓΑ – ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ Τ.Ε.Ι. ΧΑΛΚΙΔΑΣ (ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ 2010-2011)

11

ΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΝΑ-ΣΤΕΦΑΝΙΑ – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΧΙΟΣ)(ΚΟΙΝΩΝΙΚΑ ΚΡΙΤΗΡΙΑ 2011)

12

ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ

 

4ο Γενικό Λύκειο Ηλιούπολης

 

 

1 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ  ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ
2 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ  ΚΛΩΣΤΟΫΦΑΝΤΟΥΡΓΙΑΣ  ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
3 ΑΛΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ  ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ  ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
4 ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΓΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ  ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
5 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ  ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
6 ΒΙΣΤΑΚΗΣ ΙΑΣΩΝ  ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ  ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ
7 ΒΟΥΡΛΟΥΜΗ ΕΙΡΗΝΗ  ΔΙΟΙΚ. ΜΟΝ. ΥΓΕΙΑΣ & ΠΡΟΝΟΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
8 ΒΟΥΤΣΙΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  ΙΑΤPΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
9 ΓΑΛΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
10 ΓΕΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ  ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ  ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
11 ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΕΦΑΡ. ΠΛΗΡ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚ.& ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝ. ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ(ΑΜΑΛΙΑΔΑ)
12 ΓΙΑΠΠΑ ΡΑΦΑΕΛΑΜΑΡΙ  ΦΥΣΙΚΗΣ  ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
13 ΔΑΜΙΑΝΕΑ ΜΑΡΙΑ  ΠΟΛ.  ΕΡΓΩΝ  ΥΠΟΔΟΜΗΣ  ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
14 ΔΕΣΠΟΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ  ΠΑΤΡΑΣ
15 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ  ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
16 ΔΟΣΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ  ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ  ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
17 ΕΜΙΝΑΙ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
18 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
19 ΖΕΡΒΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
20 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ  ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
21 ΚΟΛΤΟΥΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ  ΤΜΗΜΑ ΑΝΘΥΠΟΠΥΡΑΓΩΝ
22 ΚΟΝΣΟΥΛΑΚΗ ΑΘΗΝΑ  ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ  ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
23 ΚΟΝΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
24 ΚΟΤΣΩΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΙΣΤΟPΙΑΣ  ΙΟΝΙΟΥ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
25 ΚΟΥΛΟΧΕΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ  ΦΙΛ/ΦΙΑΣ- ΠΑΙΔ/ΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ ΠΟΛΥΤΕΚΝ.
26 ΚΟΥΤΣΙΟΥΜΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  ΕΚΠ/ΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ Α.Σ.ΠΑΙ.Τ.Ε. ΑΘΗΝΑΣ
27 ΚΟΦΣΑΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΡΡ  ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ & ΑΛΙΕΥΤΙΚΗΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
28 ΛΑΒΔΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ  ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ  ΜΕΤΑΛΛΕΙΩΝ  ΜΕΤΑΛ/ΡΓΩΝ ΕΜΠ
29 ΛΑΓΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ  ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
30 ΛΑΖΟΥΡΑ ΒΙΚΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ  ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
31 ΛΑΛΕΔΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ  ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
32 ΛΕΟΝΤΙΑΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ ΑΡΙΑΔΝ  ΤΟΥΡΚΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ & ΣΥΓΧΡΟΝΩΝ ΑΣΙΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
33 ΜΑΝΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΩΝ ΚΕΙΜΗΛΙΩΝ ΑΘΗΝΑΣ ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ
34 ΜΑΝΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ  ΜΕΤΑΛΛΕΙΩΝ  ΜΕΤΑΛ/ΡΓΩΝ ΕΜΠ
35 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ  ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
36 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
37 ΜΗΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ  ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ(ΑΜΦΙΣΣΑ)
38 ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ  ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΕΜΠ
39 ΜΠΙΡΜΠΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
40 ΜΠΛΙΚΑ ΜΑΡΙΝΑ ΘΕΟΔΩΡΑ  ΕΦΑΡ/ΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΜΠ
41 ΜΠΟΒΙΑΤΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ  ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ ΠΟΛΥΤΕΚΝ.
42 ΜΠΟΖΙΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ  ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘPΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΑΙΓΑΙΟΥ(ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
43 ΜΠΟΖΙΟΝΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
44 ΜΠΟΡΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΔΗΜΗ  ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΩΝ ΥΛΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
45 ΜΠΟΥΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ  ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ
46 ΝΙΓΔΕΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ  ΕΚΠ/ΣΗΣ & ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧ/ΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
47 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ  ΧΗΜΕΙΑΣ  ΑΘΗΝΑΣ
48 ΠΑΙΔΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ  ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
49 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΣΜΑΣ  ΟPΓΑΝ. & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ  ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
50 ΠΑΠΠΑ ΑΜΑΛΙΑ  ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ  ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
51 ΠΑΡΑΠΟΔΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ  ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
52 ΠΑΤΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΙΣΠΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
53 ΠΕΚΙΝΗ ΚΙΡΕΝΤΑ  ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ  ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
54 ΠΕΤΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ  ΙΑΤPΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
55 ΠΛΑΤΑΝΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
56 ΠΛΕΣΣΑ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ  ΦΑPΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ  ΑΘΗΝΑΣ
57 ΣΑΡΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
58 ΣΕΡΕΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  ΝΑΥΠΗΓΙΚΗΣ  ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
59 ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΥ ΜΑΡΙΑ  ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΤΕΙ  ΑΘΗΝΑΣ ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ
60 ΤΖΑΙΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΘΕΩΡΙΑΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΚΟΙΝ.ΚΡΙΤ.
61 ΤΖΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
62 ΤΖΗΚΑ ΖΙΩΓΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ  ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ ΠΟΛΥΤΕΚΝ.
63 ΤΖΙΤΖΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΤΕΧΝΙΚΩΝ  ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Σ.Τ.Υ.Α)
64 ΤΖΟΛΑΚΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ  ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ  ΑΘΗΝΑΣ
65 ΤΖΟΥΒΕΛΕΚΗ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ  ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
66 ΤΟΜΠΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ  ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ

 

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ – ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 10%

 

 

1 ΕΥΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ  ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
2 ΚΑΡΜΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ  ΗΛ/ΚΩΝ  ΥΠΟΛΟΓ/ΚΩΝΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ  ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
3 ΚΑΡΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ  ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ  ΠΕΙΡΑΙΑ
4 ΚΟΥΚΟΥΝΑΣΟΥΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΛ  ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
5 ΛΑΖΟΥΡΑ ΚΥΡΙΑΚΗ  ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
6 ΤΣΑΜΠΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ & ΠΡΟΝΟΙΑΣ ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
7 ΤΣΙΑΜΠΑΣ ΝΗΦΩΝ  ΤΗΛ/ΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ & ΔΙΚΤΥΩΝ ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ(ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ)
8 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΕΦΑΡ. ΠΛΗΡ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚ.& ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝ. ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ(ΑΜΑΛΙΑΔΑ)

 

5ο Γενικό Λύκειο Ηλιούπολης

 

1

ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΥΣΤΑΘΙΑ – ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

2

ΑΓΓΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

3

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ (ΙΩΑΝΝΗΣ) – ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ Τ.Ε.Ι. ΗΠΕΙΡΟΥ (ΑΡΤΑ)

4

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ (ΘΕΟΔΩΡΟΣ) – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΧΑΛΚΙΔΑΣ

5

ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ – ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ

6

ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΛΟΙΖΟΣ – ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ

7

ΑΝΤΩΝΑΚΗ ΑΜΑΛΙΑ – ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ

8

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ Ε.Μ.Π.

9

ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ ΑΘΗΝΑ – ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ) ΑΘΗΝΑΣ (ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ)

10

ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ ΕΥΑΝΘΙΑ – ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ) ΑΘΗΝΑΣ (ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ)

11

ΒΑΚΑΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ – ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ Ε.Μ.Π.(ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΙ)

12

ΒΑΛΕΛΗ ΘΕΛΞΙΟΠΗ – ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε.Ι. ΧΑΛΚΙΔΑΣ

13

ΒΙΟΛΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ – ΧΗΜΕΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ)

14

ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ

15

ΓΕΡΓΚΑΝΙΑΝ ΜΑΡΙΝΑ – ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

16

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ – ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

17

ΓΕΩΡΓΑΤΣΕΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΦΩΤΙΟΣ – ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

18

ΓΙΑΛΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΧΑΛΚΙΔΑΣ

19

ΓΙΟΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ – ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ-ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ & ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ Τ.Ε.Ι. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

20

ΔΑΒΒΕΤΑ ΕΛΕΝΗ-ΑΝΝΑ – ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑΣ (ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΙ)

21

ΔΕΡΜΕΝΤΖΙΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑΣ

22

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

23

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

24

ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ – ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ Ε.Μ.Π.

25

ΚΑΛΛΕΡΓΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ – ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΛΑΡΙΣΑΣ

26

ΚΑΡΑΒΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ – ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) (ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΙ)

27

ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ – ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ & ΑΛΙΕΥΤΙΚΗΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ Τ.Ε.Ι. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

28

ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ – ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ (ΚΟΙΝΩΝΙΚΑ ΚΡΙΤΗΡΙΑ)

29

ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ – ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)

30

ΚΑΡΑΝΔΡΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

31

ΚΑΡΑΦΟΥΛΙΔΗ-ΡΕΤΣΟΥ ΧΑΡΑ – ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ (ΧΑΝΙΑ)

32

ΚΑΣΣΟΥΔΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ

33

ΚΑΤΣΑΡΟΥΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ & ΑΛΙΕΥΤΙΚΗΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ Τ.Ε.Ι. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

34

ΚΑΤΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ Ε.Μ.Π.

35

ΚΑΦΑΝΤΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ – ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ Τ.Ε.Ι. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

36

ΚΑΦΙΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ – ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ Τ.Ε.Ι. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

37

ΚΟΚΚΟΡΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ – ΑPΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

38

ΚΟΜΙΩΤΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ – ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ & ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ (ΖΑΚΥΝΘΟΣ)

39

ΚΟΝΙΔΑΡΗ ΜΑΡΙΑ – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΠΕΙΡΑΙΑ

40

ΚΟΝΣΟΛΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ – ΟPΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ

41

ΚΟΥΜΑΡΙΑΝΟΥ ΣΩΖΙΑ – ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ

42

ΚΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΩΝ ΥΛΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

43

ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ

44

ΚΩΤΑΚΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΟΠΗ – ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ)

45

ΛΑΙΝΑ ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ – ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑΣ (ΚΟΙΝΩΝΙΚΑ ΚΡΙΤΗΡΙΑ)

46

ΜΑΓΓΑΝΑ ΙΩΑΝΝΑ-ΕΥΣΤΑΘΙΑ – ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

47

ΜΑΗ ΝΑΤΑΛΙΑ – ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΙ)

48

ΜΑΜΑΤΑ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ – ΤΟΥΡΚΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ & ΣΥΓΧΡΟΝΩΝ ΑΣΙΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ

49

ΜΑΤΣΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΧΑΛΚΙΔΑΣ

50

ΜΟΥΛΑΓΙΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ – ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝΤΕΙΟΥ (ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΙ)

51

ΜΠΑΜΠΑΝΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟPΥΚΤΩΝ ΠΟPΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ (ΧΑΝΙΑ)

52

ΜΠΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΙΣΠΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

53

ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΥ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)

54

ΜΠΟΥΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ – ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ (ΑΓΡΙΝΙΟ)

55

ΝΑΚΑ ΑΝΕΣΤΗ – ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

56

ΝΕΟΧΩΡΙΤΗΣ ΚΟΣΜΑΣ – ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ

57

ΠΑΛΑΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ – ΠΛΗPΟΦΟPΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

58

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ – ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

59

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

60

ΠΑΠΑΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ – ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ Τ.Ε.Ι. ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

61

ΠΑΠΑΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ – ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ Τ.Ε.Ι. ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ) (ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΙ)

62

ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΦΕΑΣ – ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π.

63

ΠΑΤΤΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΟPΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙPΗΣΕΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ

64

ΠΙΠΕΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕPΩΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

65

ΠΡΟΒΙΔΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ (ΤΡΙΠΟΛΗ)

66

ΡΩΜΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΦΑPΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

67

ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ (ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΙ)

68

ΣΑΛΤΟΥ ΝΙΚΗ – ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ Α.Σ.ΠΑΙ.Τ.Ε. ΑΘΗΝΑΣ

69

ΣΑΜΑΡΑ ΜΑΡΙΑ – ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

70

ΣΑΣΑΡΩΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΚΤΗΝΙΑΤPΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

71

ΣΙΑΚΑΒΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΠΑΤΡΑΣ

72

ΣΠΑΘΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ

73

ΣΤΡΕΚΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ – ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

74

ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ – ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ Τ.Ε.Ι. ΧΑΛΚΙΔΑΣ

75

ΤΑΣΟΥΛΗ ΤΖΟΥΛΙΑ – ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ

76

ΤΟΥΡΝΑΡΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ – ΓΕΩΠΟΝΙΚΗΣ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ (ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΙ)

77

ΤΣΑΦΤΑΡΙΔΟΥ ΣΑΒΒΙΝΑ – ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΙΑΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ Τ.Ε.Ι. ΠΑΤΡΑΣ

78

ΤΣΙΑΚΤΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ – ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΑΘΗΝΑΣ

79

ΤΣΟΤΡΑ ΙΩΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ – ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

80

ΤΣΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) (ΚΟΙΝΩΝΙΚΑ ΚΡΙΤΗΡΙΑ)

81

ΤΥΡΑΣΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π.

82

ΦΑΝΔΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑΣ

83

ΦΑΣΟΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ – ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ Τ.Ε.Ι. ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)

84

ΧΑΤΖΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ – ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ Τ.Ε.Ι.  ΑΘΗΝΑΣ

85

ΧΑΤΖΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ – ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ

86

ΧΙΩΤΙΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ – ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ)

87

ΧΟΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ – ΧΗΜΕΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

88

ΧΡΥΣΑΝΘΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ – ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ – ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 10%

 

1

ΒΙΤΟΥΛΑΔΙΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ – ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)

2

ΒΛΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π.

3

ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – ΓΕΩΠΟΝΙΚΗΣ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ

4

ΚΑΡΑΤΑΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ – ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π.

5

ΚΑΡΔΑΜΙΤΣΗΣ-ΖΗΓΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ – ΟPΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ

6

ΚΙΟΡΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΛΑΜΙΑΣ

7

ΜΑΓΕΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ Τ.Ε.Ι. ΧΑΛΚΙΔΑΣ (ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ 2011)

8

ΜΠΑΓΙΑΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ – ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

9

ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ – ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑΣ (ΚΟΙΝΩΝΙΚΑ ΚΡΙΤΗΡΙΑ 2011)

10

ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΦΥΣΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

11

ΠΑΣΣΙΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ – ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π.

12

ΡΕΡΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΠΛΗPΟΦΟPΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΑΘΗΝΑΣ

13

ΣΠΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ – ΦΑPΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ

14

ΣΤΑΜΟΥΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ – ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

15

ΤΟΓΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ – ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ- ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

16

ΦΡΑΓΚΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ – ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΘΕΩΡΙΑΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΑΘΗΝΑΣ(ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ 2011)

 Ιδιωτικό Γενικό Λύκειο “Η Θεομήτωρ”

 

1

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ) ΑΘΗΝΑΣ

2

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ (ΣΠΑΡΤΗ)

3

ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – Α.Ε.Ν ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ

4

ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΥ-ΦΑΤΩΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – ΙΑΤPΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

5

ΒΑΒΑΝΟΥ-ΚΡΟΚΙΔΑ ΜΑΡΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ – ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ

6

ΒΑΚΑΛΙΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ – ΠΛΗPΟΦΟPΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ

7

ΒΛΑΧΟΣ ΜΙΧΑΗΛ – ΧΗΜΕΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ

8

ΓΑΙΤΑΝΑΡΟΥ ΕΛΕΝΗ – ΘΕΑΤPΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ

9

ΓΕΡΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΝΑΙΜΑ – ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ

10

ΓΟΥΝΑΡΗ ΚΑΣΣΙΑΝΗ – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ

11

ΔΑΤΣΕΡΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ – ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ)

12

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ

13

ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ & ΔΙΚΤΥΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)

14

ΚΑΛΑΠΤΣΗ ΕΛΕΝΗ – ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

15

ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΩΝ ΚΕΙΜΗΛΙΩΝ ΑΘΗΝΑΣ

16

ΚΑΡΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ – ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ

17

ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΗΔΥΛΗ-ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ – ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝΤΕΙΟΥ

18

ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΧΗΜΕΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

19

ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ-ΟΡΕΣΤΗΣ – ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

20

ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ – ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π.

21

ΚΟΥΤΣΟΥΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΠΑΤΡΑΣ (ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΙ)

22

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΡΥΣΗ – ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ (Σ.Α.Ν.)

23

ΛΟΓΓΑΚΗ ΘΩΜΑΗ – ΟPΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ

24

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΠΑΤΡΑΣ

25

ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑΣ

26

ΜΕΤΑΞΑ-ΜΑΡΙΑΤΟΥ ΜΑΡΙΝΑ – ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΡΟΔΟΣ)

27

ΜΙΧΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΑΡΣΕ – ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

28

ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ

29

ΜΠΟΥΤΙΕΡΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ – ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΕΛΕΓΚΤΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

30

ΝΙΑΒΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝΤΕΙΟΥ

31

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΕΛΕΓΚΤΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

32

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΑΘΗΝΑΣ

33

ΠΑΠΑΛΕΞΗ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ – ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ (ΧΑΝΙΑ)

34

ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ

35

ΠΕΡΓΑΜΑΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ – ΠΛΗPΟΦΟPΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ

36

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)

37

ΣΤΟΥΜΠΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

38

ΤΖΑΦΑ ΣΟΦΙΑ – ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

39

ΤΖΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ – ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥPΩΠΑΪΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ

40

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ – ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π.

41

ΤΣΑΜΠΑΡΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ – ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ

42

ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – Α.Ε.Ν. ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ

43

ΤΣΙΧΛΑ ΜΑΡΙΑ – ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

44

ΧΑΝΔΡΙΝΟΥ ΑΛΚΗΣΤΙΣ – ΙΣΠΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ – ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 10%

 

1

ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

2

ΚΥΖΙΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ – ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε.Ι. ΧΑΛΚΙΔΑΣ

3

ΛΑΝΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ – ΛΑΙΚΗΣ & ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΗΠΕΙΡΟΥ (ΑΡΤΑΣ)

4

ΛΙΩΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ – ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ Τ.Ε.Ι. ΣΕΡΡΩΝ

5

ΜΑΡΜΑΝΗ ΜΑΡΙΑ – ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

6

ΠΑΝΤΕΛΙΔΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ – ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

7

ΦΩΣΚΟΛΑΚΗ ΙΡΙΣ – ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑΣ

8

ΧΑΡΙΤΣΗ ΕΥΘΥΜΙΑ – ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΟΠΤΙΚΟΑΚΟΥΣΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑΣ

 Επαγγελματικό Λύκειο Ηλιούπολης

 

1

ΒΛΑΧΟΥ ΑΝΝΑ – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΧΑΛΚΙΔΑΣ

2

ΓΑΛΛΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ – ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι.  ΑΘΗΝΑΣ (ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΙ)

3

ΓΙΑΒΕΝΤ ΦΙΑΖΑ-ΜΠΑΤΟΥΛ – ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑΣ (ΚΟΙΝΩΝΙΚΑ ΚΡΙΤΗΡΙΑ)

4

ΓΙΑΚΟΥΕΛ ΗΛΙΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑΣ (ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΙ)

5

ΓΚΙΝΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ – ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ

6

ΓΚΙΟΖΑ ΝΤΟΡΙΑΝΑ – ΟΔΟΝΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑΣ

7

ΔΕΛΗΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ – ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑΣ

8

ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΠΕΡΣΕΦΩΝΗ – ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑΣ

9

ΖΑΛΩΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ – ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑΣ (ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ)

10

ΖΑΠΠΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ – Α.Ε.Ν ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ

11

ΖΗΣΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΕΠΙΣΚΕΠΤΩΝ & ΕΠΙΣΚΕΠΤΡΙΩΝ ΥΓΕΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑΣ

12

ΚΑΛΑΜΠΟΚΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ – ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΠΑΤΡΑΣ

13

ΚΟΥΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

14

ΚΟΥΛΙΚΟΥΡΔΗ ΜΕΛΙΝΑ-ΑΡΕΤΗ – ΟΠΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΟΠΤΟΜΕΤΡΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΠΑΤΡΑΣ (ΑΙΓΙΟ)

15

ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ – ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΚΡΗΤΗΣ (ΧΑΝΙΑ)

16

ΜΑΚΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ – ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑΣ (ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΙ)

17

ΜΑΜΑΡΕΛΗ ΙΩΑΝΝΑ – ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑΣ

18

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ – ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑΣ

19

ΜΠΑΚΟΓΙΩΡΓΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΒΙΟΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ Τ.Ε.Ι. ΛΑΡΙΣΑΣ

20

ΜΠΙΡΜΠΙΛΗ ΣΕΝΤΙΟΛΑ – ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΛΑΡΙΣΑΣ

21

ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΧΑΛΚΙΔΑΣ

22

ΠΟΝΗΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ – ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΗΧΟΥ & ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ Τ.Ε.Ι. ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ (ΛΗΞΟΥΡΙ)

23

ΠΡΕΤΣΙ ΝΤΟΝΙΚΑ – ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑΣ

24

ΡΟΥΜΠΕΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ – ΟΔΟΝΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑΣ

25

ΡΟΥΣΣΟΣ ΑΓΓΕΛΗΣ – ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΠΑΤΡΑΣ

26

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑΣ

27

ΣΙΦΑΚΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ – ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

28

ΣΚΕΥΗ ΑΝΝΑ – ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑΣ

29

ΤΖΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΛΥΔΙΑ – ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ & ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ Τ.Ε.Ι. ΠΑΤΡΑΣ (ΑΜΑΛΙΑΔΑ)

30

ΤΣΑΙΚΑ ΜΙΧΑΙΛΟ – ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ Τ.Ε.Ι. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
http://www.cityofilioupolis.gr/

Διαβάστε Επίσης

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

X