Οι επιτυχόντες στα ΑΕΙ-ΤΕΙ από τα σχολεία της Ηλιούπολης


Όλοι οι επιτυχόντες μαθητές των λυκείων της Ηλιούπολης στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση θα βραβευτούν  από το Δήμο Ηλιούπολης, σύμφωνα με το κληροδότημα Τουραμάνογλου, σε ειδική εκδήλωση που θα πραγματοποιηθεί.Οι επιτυχόντες του:
  • 3ου Γενικού Λυκείου Ηλιούπολης
  • 4ου Γενικού Λυκείου Ηλιούπολης
  • 5ου Γενικού Λυκείου Ηλιούπολης
  • Ιδιωτικού Γενικού Λυκείου “Η Θεομήτωρ”
  • Επαγγελματικού Λυκείου Ηλιούπολης

3ου Γενικού Λυκείου Ηλιούπολης

 

1ΑΓΓΕΛΑΤΟΣ-ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΠΑΤΡΑΣ
2ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ – ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ Ε.Μ.Π.
3ΑΓΚΑΒΑΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΠΕΙΡΑΙΑ
4ΑΔΑΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑΣ
5ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
6ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ-ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ – ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ) ΑΘΗΝΑΣ
7ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ – ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
8ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ – ΙΑΤPΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
9ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ – ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
10ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΑΛΙΚΗ – ΙΣΤΟPΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
11ΒΑΓΓΑΛΗ ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑ – ΙΣΤΟPΙΑΣ & ΑPΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
12ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ & ΠΡΟΝΟΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
13ΒΑΡΒΑΡΕΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ (ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ)
14ΒΑΡΩΤΣΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ-ΑΡΕΤΗ – ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΩΝ ΑΓIOY ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΡΗΤΗΣ (Α.Σ.Τ.Ε.Α.Ν.)
15ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝEΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
16ΒΛΑΧΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ – ΟΔΟΝΤΙΑΤPΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
17ΓΑΒΑΛΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ – ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ-ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
18ΓΕΡΟΠΑΝΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ-ΑΝΑΡ – ΙΣΤΟPΙΑΣ & ΑPΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΙ)
19ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ – ΙΑΤPΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
20ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ – ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
21ΓΙΩΤΑ-ΒΑΡΟΥΞΗ ΝΕΦΕΛΗ-ΜΑΡΙΑ – ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
22ΓΚΑΓΚΑΤΣΙΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ – ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
23ΓΚΙΡΓΚΙΝΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
24ΓΛΑΣΤΡΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ – ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
25ΓΛΕΝΗΣ-ΚΟΝΙΣΤΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ – ΟPΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙPΗΣΕΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ (ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΙ)
26ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΠΑΤΡΑΣ
27ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ – ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
28ΔΗΜΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
29ΔΡΑΚΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΗΠΕΙΡΟΥ (ΠΡΕΒΕΖΑ)
30ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
31ΖΑΓΟΡΑΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
32ΖΙΩΓΚΑ ΜΑΡΙΑ – ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
33ΖΟΥΡΤΣΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
34ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΑΛΕΞΙΟΣ – ΧΗΜΕΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
35ΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ – ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
36ΚΑΛΟΓΡΗΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ – ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΩΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΑΘΗΝΑΣ
37ΚΑΛΟΜΠΡΑΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙPΗΣΕΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) (ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΙ)
38ΚΑΝΝΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ – ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π.
39ΚΑΠΡΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
40ΚΑΡΑΒΑ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ – ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗΣ & ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΩΝ Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑΣ
41ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
42ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
43ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ ΙΩΑΝΝΑ – ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
44ΚΑΡΑΛΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΕΡΓΩΝ Τ.Ε.Ι. ΛΑΡΙΣΑΣ
45ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΜΙΧΑΗΛ – ΠΛΗPΟΦΟPΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
46ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-ΠΑΡΑ – ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
47ΚΟΝΤΟΝΗ ΑΣΗΜΙΝΑ – ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
48ΚΟΤΤΗ ΕΛΕΑΝΑ – ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ Τ.Ε.Ι. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
49ΚΟΥΡΚΟΥΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ – ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑΣ
50ΚΥΡΙΑΖΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΠΑΤΡΑΣ
51ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ Τ.Ε.Ι. ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
52ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ – ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΠΑΤΡΑΣ
53ΚΥΡΙΤΣΗ ΕΥΘΥΜΙΑ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ – ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε.Ι. ΛΑΜΙΑΣ (ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ)
54ΚΩΣΤΟΜΕΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ – ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
55ΛΑΔΑ ΝΕΦΕΛΗ-ΑΝΤΩΝΙΑ – ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΤΡΙΚΑΛΑ) (ΚΟΙΝΩΝΙΚΑ ΚΡΙΤΗΡΙΑ)
56ΛΑΜΠΑΔΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΣΑΜΟΣ) (ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΙ)
57ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
58ΛΕΛΕΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΠΛΗPΟΦΟPΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
59ΛΕΩΝ ΣΤΕΦΑΝΙΑ – ΚΤΗΝΙΑΤPΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
60ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΕΡΡΙΚΟΣ – ΑΡΧΕΙΟΝΟΜΙΑΣ & ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ ΙΟΝΙΟΥ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
61ΜΑΓΝΗΣΑΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ – ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
62ΜΑΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ – ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΠΕΙΡΑΙΑ
63ΜΑΛΕΣΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
64ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ – ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
65ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
66ΜΗΛΙΑΡΕΣΗ ΑΝΝΑ – ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΟ (Σ.Σ.Α.Σ.) ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (ΕΙΔΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3648/α)
67ΜΗΤΡΑΚΑΣ ΑΝΔΡΟΚΛΗΣ-ΑΝΔΡΕΑΣ – ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑΣ
68ΜΗΤΣΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
69ΜΙΧΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
70ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ – ΟPΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙPΗΣΕΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
71ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
72ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΠΕΙΡΑΙΑ
73ΜΠΑΝΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
74ΜΠΙΛΑΛΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ – ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
75ΜΠΟΟΥΜΑΝ ΓΟΥΙΛΙΑΜ-ΜΑΡΙΟ – ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
76ΜΠΟΥΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
77ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ ΝΙΚΗ – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ & ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΣΥΡΟΣ)
78ΜΠΟΥΡΑΖΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
79ΜΠΡΟΥΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΗΛΙΑΣ – ΓΕΩΠΟΝΙΚΗΣ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
80ΝΑΚΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
81ΝΙΚΛΑΝΟΒΙΤΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
82ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ – ΧΗΜΕΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
83ΝΟΥΣΙΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ ΚΑΙ ΠΛΗPΟΦΟPΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
84ΝΤΕΤΣΙΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ – ΠΛΗPΟΦΟPΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
85ΝΤΙΝΟΥΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ – ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
86ΝΤΟΥΧΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ – ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕPΩΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
87ΞΕΖΩΝΑΚΗ ΕΥΔΟΞΙΑ-ΑΘΑΝΑΣΙΑ – ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
88ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΠΕΙΡΑΙΑ (ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΙ)
89ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ – ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
90ΠΑΝΤΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ – ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
91ΠΑΡΑΜΥΘΙΩΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
92ΠΑΡΤΣΑΚΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ – ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
93ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ Ε.Μ.Π.
94ΠΑΤΣΑΒΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ – ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
95ΠΕΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ ΑΓΑΘΩΝ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
96ΠΕΤΣΑ ΕΛΕΝΗ – ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
97ΠΙΠΕΡΗ ΑΡΓΥΡΩ – ΟPΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙPΗΣΕΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
98ΠΟΛΥΚΡΕΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
99ΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ – ΧΗΜΕΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
100ΠΡΟΜΠΟΝΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ – ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΠΑΤΡΑΣ
101ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ – ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
102ΣΑΡΑΝΤΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ – ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ Ε.Μ.Π.
103ΣΑΡΙΜΟΥΤΣΟΥ ΗΡΩ – ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ Τ.Ε.Ι. ΛΑΡΙΣΑΣ
104ΣΑΡΜΑΤΖΗ ΜΑΡΙΝΑ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
105ΣΕΛΗΝΙΩΤΑΚΗΣ ΕΠΙΦΑΝΙΟΣ – ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ-ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΣΑΜΟΣ)
106ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΛΟΥΚΙΑ – ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΩΝ ΥΛΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
107ΣΤΑΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΑΓPΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓPΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π.
108ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΑΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ – ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ Ε.Μ.Π.
109ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΣΑΜΟΣ)
110ΤΑΣΟΥΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ – ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
111ΤΖΑΤΖΙΜΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
112ΤΖΙΑΒΑΡΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ – ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
113ΤΖΟΥΡΜΠΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ – ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
114ΤΡΑΧΙΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
115ΤΡΥΦΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ ΝΟΣ – ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ (ΛΙΒΑΔΕΙΑ)
116ΦΙΛΑΙΤΗ ΕΛΕΝΗ – ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
117ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ – ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
118ΦΥΡΙΓΟΥ ΦΡΑΝΤΣΕΣΚΑ – ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΠΟΛΥΜΕΣΩΝ Τ.Ε.Ι. ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
119ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙPΗΣΕΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΧΙΟΣ)

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ – ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 10%

 

1

ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ Τ.Ε.Ι. ΠΕΙΡΑΙΑ (ΚΟΙΝΩΝΙΚΑ ΚΡΙΤΗΡΙΑ 2010-2011)

2



Σε όλο τον κόσμο ταξιδεύουν οι εικόνες από τον Άλιμο – Δηλώσεις Κονδύλη σε Reuters και Γαλλικό Πρακτορείο Ειδήσεων (VIDEO) – notia.gr

ΒΑΡΒΕΡΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ – ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΙΩΝ Τ.Ε.Ι. ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (ΣΠΑΡΤΗ)

3

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΛΓΑ – ΑΝΘΟΚΟΜΙΑΣ-ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ ΤΟΠΙΟΥ Τ.Ε.Ι. ΗΠΕΙΡΟΥ (ΑΡΤΑ)

4

ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ – ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ(ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΙ 2010-2011)

5

ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΠΕΙΡΑΙΑ

6

ΜΗΤΡΑΚΑ ΚΩΣΤΟΥΛΑ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ – ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ & ΠΡΟΝΟΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑΣ

7

ΜΙΚΡΟΜΑΣΤΟΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ – ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑΣ

8

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ – ΟPΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ

9

ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ (ΚΟΙΝΩΝΙΚΑ ΚΡΙΤΗΡΙΑ 2011)

10

ΤΣΙΚΡΙΤΕΑ ΟΛΓΑ – ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ Τ.Ε.Ι. ΧΑΛΚΙΔΑΣ (ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ 2010-2011)

11

ΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΝΑ-ΣΤΕΦΑΝΙΑ – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΧΙΟΣ)(ΚΟΙΝΩΝΙΚΑ ΚΡΙΤΗΡΙΑ 2011)

12

ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ

 

4ο Γενικό Λύκειο Ηλιούπολης

 

 

1ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥΕΥΓΕΝΙΑ ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ
2ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥΕΥΘΥΜΙΑ ΚΛΩΣΤΟΫΦΑΝΤΟΥΡΓΙΑΣ  ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
3ΑΛΑΓΙΑΝΝΗΜΑΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ  ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
4ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΥΠΗΓΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
5ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥΜΑΡΙΑ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
6ΒΙΣΤΑΚΗΣΙΑΣΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ  ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ
7ΒΟΥΡΛΟΥΜΗΕΙΡΗΝΗ ΔΙΟΙΚ. ΜΟΝ. ΥΓΕΙΑΣ & ΠΡΟΝΟΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
8ΒΟΥΤΣΙΝΑΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΙΑΤPΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
9ΓΑΛΑΝΗΣΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
10ΓΕΡΟΥΧΡΙΣΤΙΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ  ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
11ΓΕΩΡΓΑΚΗΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΦΑΡ. ΠΛΗΡ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚ.& ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝ. ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ(ΑΜΑΛΙΑΔΑ)
12ΓΙΑΠΠΑΡΑΦΑΕΛΑΜΑΡΙ ΦΥΣΙΚΗΣ  ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
13ΔΑΜΙΑΝΕΑΜΑΡΙΑ ΠΟΛ.  ΕΡΓΩΝ  ΥΠΟΔΟΜΗΣ  ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
14ΔΕΣΠΟΤΑΚΗΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ  ΠΑΤΡΑΣ
15ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
16ΔΟΣΗΣΦΙΛΙΠΠΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ  ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
17ΕΜΙΝΑΙΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
18ΖΑΦΕΙΡΗΣΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
19ΖΕΡΒΟΣΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
20ΙΩΑΝΝΙΔΗΣΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
21ΚΟΛΤΟΥΚΗΣΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΜΗΜΑ ΑΝΘΥΠΟΠΥΡΑΓΩΝ
22ΚΟΝΣΟΥΛΑΚΗΑΘΗΝΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ  ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
23ΚΟΝΤΟΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
24ΚΟΤΣΩΛΗΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΣΤΟPΙΑΣ  ΙΟΝΙΟΥ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
25ΚΟΥΛΟΧΕΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΦΙΛ/ΦΙΑΣ- ΠΑΙΔ/ΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ ΠΟΛΥΤΕΚΝ.
26ΚΟΥΤΣΙΟΥΜΠΑΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΚΠ/ΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ Α.Σ.ΠΑΙ.Τ.Ε. ΑΘΗΝΑΣ
27ΚΟΦΣΑΝΙΔΗΣΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΡΡ ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ & ΑΛΙΕΥΤΙΚΗΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
28ΛΑΒΔΑΣΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ  ΜΕΤΑΛΛΕΙΩΝ  ΜΕΤΑΛ/ΡΓΩΝ ΕΜΠ
29ΛΑΓΟΣΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
30ΛΑΖΟΥΡΑΒΙΚΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
31ΛΑΛΕΔΑΚΗΣΗΛΙΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
32ΛΕΟΝΤΙΑΔΟΥΕΥΘΥΜΙΑ ΑΡΙΑΔΝ ΤΟΥΡΚΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ & ΣΥΓΧΡΟΝΩΝ ΑΣΙΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
33ΜΑΝΙΟΥΙΩΑΝΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΩΝ ΚΕΙΜΗΛΙΩΝ ΑΘΗΝΑΣ ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ
34ΜΑΝΟΥΡΑΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ  ΜΕΤΑΛΛΕΙΩΝ  ΜΕΤΑΛ/ΡΓΩΝ ΕΜΠ
35ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ  ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
36ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣΧΡΗΣΤΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
37ΜΗΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ(ΑΜΦΙΣΣΑ)
38ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΕΙΡΗΝΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΕΜΠ
39ΜΠΙΡΜΠΑΚΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
40ΜΠΛΙΚΑΜΑΡΙΝΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΕΦΑΡ/ΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΜΠ
41ΜΠΟΒΙΑΤΣΗΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ ΠΟΛΥΤΕΚΝ.
42ΜΠΟΖΙΚΗΑΡΤΕΜΙΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘPΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΑΙΓΑΙΟΥ(ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
43ΜΠΟΖΙΟΝΕΛΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
44ΜΠΟΡΑΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΔΗΜΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΩΝ ΥΛΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
45ΜΠΟΥΚΗΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ  ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ
46ΝΙΓΔΕΛΗΔΕΣΠΟΙΝΑ ΕΚΠ/ΣΗΣ & ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧ/ΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
47ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣΦΙΛΙΠΠΟΣ ΧΗΜΕΙΑΣ  ΑΘΗΝΑΣ
48ΠΑΙΔΑΡΟΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ  ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
49ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣΚΟΣΜΑΣ ΟPΓΑΝ. & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ  ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
50ΠΑΠΠΑΑΜΑΛΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ  ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
51ΠΑΡΑΠΟΔΑΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
52ΠΑΤΕΛΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΣΠΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
53ΠΕΚΙΝΗΚΙΡΕΝΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ  ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
54ΠΕΤΡΑΓΕΩΡΓΙΑ ΙΑΤPΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
55ΠΛΑΤΑΝΙΩΤΗΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
56ΠΛΕΣΣΑΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΦΑPΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ  ΑΘΗΝΑΣ
57ΣΑΡΡΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
58ΣΕΡΕΤΗΣΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΑΥΠΗΓΙΚΗΣ  ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
59ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΥΜΑΡΙΑ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΤΕΙ  ΑΘΗΝΑΣ ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ
60ΤΖΑΙΟΥΣΗΣΙΩΑΝΝΗΣ ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΘΕΩΡΙΑΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΚΟΙΝ.ΚΡΙΤ.
61ΤΖΑΝΟΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
62ΤΖΗΚΑ ΖΙΩΓΟΥΒΑΛΕΝΤΙΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ ΠΟΛΥΤΕΚΝ.
63ΤΖΙΤΖΙΛΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΕΧΝΙΚΩΝ  ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Σ.Τ.Υ.Α)
64ΤΖΟΛΑΚΑΚΗΑΓΓΕΛΙΚΗ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ  ΑΘΗΝΑΣ
65ΤΖΟΥΒΕΛΕΚΗΜΑΡΙΑΛΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
66ΤΟΜΠΡΟΣΜΙΧΑΗΛ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ

 

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ – ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 10%

 

 

1ΕΥΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥΔΗΜΗΤΡΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
2ΚΑΡΜΑΣΑΝΔΡΕΑΣ ΗΛ/ΚΩΝ  ΥΠΟΛΟΓ/ΚΩΝΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ  ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
3ΚΑΡΜΑΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ  ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ  ΠΕΙΡΑΙΑ
4ΚΟΥΚΟΥΝΑΣΟΥΛΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΛ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
5ΛΑΖΟΥΡΑΚΥΡΙΑΚΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
6ΤΣΑΜΠΑΛΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ & ΠΡΟΝΟΙΑΣ ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
7ΤΣΙΑΜΠΑΣΝΗΦΩΝ ΤΗΛ/ΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ & ΔΙΚΤΥΩΝ ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ(ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ)
8ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΦΑΡ. ΠΛΗΡ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚ.& ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝ. ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ(ΑΜΑΛΙΑΔΑ)

 

5ο Γενικό Λύκειο Ηλιούπολης

 

1

ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΥΣΤΑΘΙΑ – ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

2

ΑΓΓΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

3

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ (ΙΩΑΝΝΗΣ) – ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ Τ.Ε.Ι. ΗΠΕΙΡΟΥ (ΑΡΤΑ)

4

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ (ΘΕΟΔΩΡΟΣ) – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΧΑΛΚΙΔΑΣ

5

ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ – ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ

6

ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΛΟΙΖΟΣ – ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ

7

ΑΝΤΩΝΑΚΗ ΑΜΑΛΙΑ – ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ

8

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ Ε.Μ.Π.

9

ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ ΑΘΗΝΑ – ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ) ΑΘΗΝΑΣ (ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ)

10

ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ ΕΥΑΝΘΙΑ – ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ) ΑΘΗΝΑΣ (ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ)

11

ΒΑΚΑΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ – ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ Ε.Μ.Π.(ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΙ)

12

ΒΑΛΕΛΗ ΘΕΛΞΙΟΠΗ – ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε.Ι. ΧΑΛΚΙΔΑΣ

13

ΒΙΟΛΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ – ΧΗΜΕΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ)

14

ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ

15

ΓΕΡΓΚΑΝΙΑΝ ΜΑΡΙΝΑ – ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

16

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ – ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

17

ΓΕΩΡΓΑΤΣΕΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΦΩΤΙΟΣ – ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

18

ΓΙΑΛΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΧΑΛΚΙΔΑΣ

19

ΓΙΟΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ – ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ-ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ & ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ Τ.Ε.Ι. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

20

ΔΑΒΒΕΤΑ ΕΛΕΝΗ-ΑΝΝΑ – ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑΣ (ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΙ)

21

ΔΕΡΜΕΝΤΖΙΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑΣ

22

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

23

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

24

ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ – ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ Ε.Μ.Π.

25

ΚΑΛΛΕΡΓΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ – ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΛΑΡΙΣΑΣ

26

ΚΑΡΑΒΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ – ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) (ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΙ)

27

ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ – ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ & ΑΛΙΕΥΤΙΚΗΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ Τ.Ε.Ι. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

28

ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ – ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ (ΚΟΙΝΩΝΙΚΑ ΚΡΙΤΗΡΙΑ)

29

ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ – ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)

30

ΚΑΡΑΝΔΡΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

31

ΚΑΡΑΦΟΥΛΙΔΗ-ΡΕΤΣΟΥ ΧΑΡΑ – ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ (ΧΑΝΙΑ)

32

ΚΑΣΣΟΥΔΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ

33

ΚΑΤΣΑΡΟΥΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ & ΑΛΙΕΥΤΙΚΗΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ Τ.Ε.Ι. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

34

ΚΑΤΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ Ε.Μ.Π.

35

ΚΑΦΑΝΤΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ – ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ Τ.Ε.Ι. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

36

ΚΑΦΙΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ – ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ Τ.Ε.Ι. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

37

ΚΟΚΚΟΡΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ – ΑPΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

38

ΚΟΜΙΩΤΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ – ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ & ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ (ΖΑΚΥΝΘΟΣ)

39

ΚΟΝΙΔΑΡΗ ΜΑΡΙΑ – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΠΕΙΡΑΙΑ

40

ΚΟΝΣΟΛΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ – ΟPΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ

41

ΚΟΥΜΑΡΙΑΝΟΥ ΣΩΖΙΑ – ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ

42

ΚΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΩΝ ΥΛΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

43

ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ

44

ΚΩΤΑΚΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΟΠΗ – ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ)

45

ΛΑΙΝΑ ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ – ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑΣ (ΚΟΙΝΩΝΙΚΑ ΚΡΙΤΗΡΙΑ)

46

ΜΑΓΓΑΝΑ ΙΩΑΝΝΑ-ΕΥΣΤΑΘΙΑ – ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

47

ΜΑΗ ΝΑΤΑΛΙΑ – ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΙ)

48

ΜΑΜΑΤΑ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ – ΤΟΥΡΚΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ & ΣΥΓΧΡΟΝΩΝ ΑΣΙΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ

49

ΜΑΤΣΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΧΑΛΚΙΔΑΣ

50

ΜΟΥΛΑΓΙΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ – ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝΤΕΙΟΥ (ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΙ)

51

ΜΠΑΜΠΑΝΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟPΥΚΤΩΝ ΠΟPΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ (ΧΑΝΙΑ)

52

ΜΠΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΙΣΠΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

53

ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΥ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)

54

ΜΠΟΥΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ – ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ (ΑΓΡΙΝΙΟ)

55

ΝΑΚΑ ΑΝΕΣΤΗ – ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

56

ΝΕΟΧΩΡΙΤΗΣ ΚΟΣΜΑΣ – ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ

57

ΠΑΛΑΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ – ΠΛΗPΟΦΟPΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

58

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ – ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

59

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

60

ΠΑΠΑΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ – ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ Τ.Ε.Ι. ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

61

ΠΑΠΑΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ – ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ Τ.Ε.Ι. ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ) (ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΙ)

62

ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΦΕΑΣ – ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π.

63

ΠΑΤΤΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΟPΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙPΗΣΕΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ

64

ΠΙΠΕΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕPΩΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

65

ΠΡΟΒΙΔΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ (ΤΡΙΠΟΛΗ)

66

ΡΩΜΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΦΑPΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

67

ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ (ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΙ)

68

ΣΑΛΤΟΥ ΝΙΚΗ – ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ Α.Σ.ΠΑΙ.Τ.Ε. ΑΘΗΝΑΣ

69

ΣΑΜΑΡΑ ΜΑΡΙΑ – ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

70

ΣΑΣΑΡΩΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΚΤΗΝΙΑΤPΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

71

ΣΙΑΚΑΒΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΠΑΤΡΑΣ

72

ΣΠΑΘΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ

73

ΣΤΡΕΚΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ – ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

74

ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ – ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ Τ.Ε.Ι. ΧΑΛΚΙΔΑΣ

75

ΤΑΣΟΥΛΗ ΤΖΟΥΛΙΑ – ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ

76

ΤΟΥΡΝΑΡΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ – ΓΕΩΠΟΝΙΚΗΣ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ (ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΙ)

77

ΤΣΑΦΤΑΡΙΔΟΥ ΣΑΒΒΙΝΑ – ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΙΑΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ Τ.Ε.Ι. ΠΑΤΡΑΣ

78

ΤΣΙΑΚΤΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ – ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΑΘΗΝΑΣ

79

ΤΣΟΤΡΑ ΙΩΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ – ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

80

ΤΣΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) (ΚΟΙΝΩΝΙΚΑ ΚΡΙΤΗΡΙΑ)

81

ΤΥΡΑΣΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π.

82

ΦΑΝΔΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑΣ

83

ΦΑΣΟΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ – ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ Τ.Ε.Ι. ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)

84

ΧΑΤΖΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ – ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ Τ.Ε.Ι.  ΑΘΗΝΑΣ

85

ΧΑΤΖΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ – ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ

86

ΧΙΩΤΙΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ – ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ)

87

ΧΟΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ – ΧΗΜΕΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

88

ΧΡΥΣΑΝΘΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ – ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ – ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 10%

 

1

ΒΙΤΟΥΛΑΔΙΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ – ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)

2

ΒΛΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π.

3

ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – ΓΕΩΠΟΝΙΚΗΣ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ

4

ΚΑΡΑΤΑΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ – ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π.

5

ΚΑΡΔΑΜΙΤΣΗΣ-ΖΗΓΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ – ΟPΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ

6

ΚΙΟΡΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΛΑΜΙΑΣ

7

ΜΑΓΕΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ Τ.Ε.Ι. ΧΑΛΚΙΔΑΣ (ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ 2011)

8

ΜΠΑΓΙΑΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ – ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

9

ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ – ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑΣ (ΚΟΙΝΩΝΙΚΑ ΚΡΙΤΗΡΙΑ 2011)

10

ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΦΥΣΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

11

ΠΑΣΣΙΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ – ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π.

12

ΡΕΡΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΠΛΗPΟΦΟPΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΑΘΗΝΑΣ

13

ΣΠΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ – ΦΑPΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ

14

ΣΤΑΜΟΥΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ – ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

15

ΤΟΓΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ – ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ- ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

16

ΦΡΑΓΚΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ – ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΘΕΩΡΙΑΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΑΘΗΝΑΣ(ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ 2011)

 Ιδιωτικό Γενικό Λύκειο “Η Θεομήτωρ”

 

1

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ) ΑΘΗΝΑΣ

2

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ (ΣΠΑΡΤΗ)

3

ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – Α.Ε.Ν ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ

4

ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΥ-ΦΑΤΩΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – ΙΑΤPΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

5

ΒΑΒΑΝΟΥ-ΚΡΟΚΙΔΑ ΜΑΡΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ – ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ

6

ΒΑΚΑΛΙΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ – ΠΛΗPΟΦΟPΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ

7

ΒΛΑΧΟΣ ΜΙΧΑΗΛ – ΧΗΜΕΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ

8

ΓΑΙΤΑΝΑΡΟΥ ΕΛΕΝΗ – ΘΕΑΤPΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ

9

ΓΕΡΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΝΑΙΜΑ – ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ

10

ΓΟΥΝΑΡΗ ΚΑΣΣΙΑΝΗ – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ

11

ΔΑΤΣΕΡΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ – ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ)

12

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ

13

ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ & ΔΙΚΤΥΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)

14

ΚΑΛΑΠΤΣΗ ΕΛΕΝΗ – ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

15

ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΩΝ ΚΕΙΜΗΛΙΩΝ ΑΘΗΝΑΣ

16

ΚΑΡΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ – ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ

17

ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΗΔΥΛΗ-ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ – ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝΤΕΙΟΥ

18

ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΧΗΜΕΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

19

ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ-ΟΡΕΣΤΗΣ – ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

20

ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ – ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π.

21

ΚΟΥΤΣΟΥΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΠΑΤΡΑΣ (ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΙ)

22

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΡΥΣΗ – ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ (Σ.Α.Ν.)

23

ΛΟΓΓΑΚΗ ΘΩΜΑΗ – ΟPΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ

24

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΠΑΤΡΑΣ

25

ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑΣ

26

ΜΕΤΑΞΑ-ΜΑΡΙΑΤΟΥ ΜΑΡΙΝΑ – ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΡΟΔΟΣ)

27

ΜΙΧΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΑΡΣΕ – ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

28

ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ

29

ΜΠΟΥΤΙΕΡΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ – ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΕΛΕΓΚΤΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

30

ΝΙΑΒΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝΤΕΙΟΥ

31

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΕΛΕΓΚΤΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

32

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΑΘΗΝΑΣ

33

ΠΑΠΑΛΕΞΗ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ – ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ (ΧΑΝΙΑ)

34

ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ

35

ΠΕΡΓΑΜΑΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ – ΠΛΗPΟΦΟPΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ

36

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)

37

ΣΤΟΥΜΠΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

38

ΤΖΑΦΑ ΣΟΦΙΑ – ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

39

ΤΖΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ – ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥPΩΠΑΪΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ

40

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ – ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π.

41

ΤΣΑΜΠΑΡΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ – ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ

42

ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – Α.Ε.Ν. ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ

43

ΤΣΙΧΛΑ ΜΑΡΙΑ – ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

44

ΧΑΝΔΡΙΝΟΥ ΑΛΚΗΣΤΙΣ – ΙΣΠΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ – ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 10%

 

1

ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

2

ΚΥΖΙΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ – ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε.Ι. ΧΑΛΚΙΔΑΣ

3

ΛΑΝΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ – ΛΑΙΚΗΣ & ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΗΠΕΙΡΟΥ (ΑΡΤΑΣ)

4

ΛΙΩΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ – ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ Τ.Ε.Ι. ΣΕΡΡΩΝ

5

ΜΑΡΜΑΝΗ ΜΑΡΙΑ – ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

6

ΠΑΝΤΕΛΙΔΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ – ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

7

ΦΩΣΚΟΛΑΚΗ ΙΡΙΣ – ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑΣ

8

ΧΑΡΙΤΣΗ ΕΥΘΥΜΙΑ – ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΟΠΤΙΚΟΑΚΟΥΣΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑΣ

 Επαγγελματικό Λύκειο Ηλιούπολης

 

1

ΒΛΑΧΟΥ ΑΝΝΑ – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΧΑΛΚΙΔΑΣ

2

ΓΑΛΛΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ – ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι.  ΑΘΗΝΑΣ (ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΙ)

3

ΓΙΑΒΕΝΤ ΦΙΑΖΑ-ΜΠΑΤΟΥΛ – ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑΣ (ΚΟΙΝΩΝΙΚΑ ΚΡΙΤΗΡΙΑ)

4

ΓΙΑΚΟΥΕΛ ΗΛΙΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑΣ (ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΙ)

5

ΓΚΙΝΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ – ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ

6

ΓΚΙΟΖΑ ΝΤΟΡΙΑΝΑ – ΟΔΟΝΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑΣ

7

ΔΕΛΗΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ – ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑΣ

8

ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΠΕΡΣΕΦΩΝΗ – ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑΣ

9

ΖΑΛΩΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ – ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑΣ (ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ)

10

ΖΑΠΠΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ – Α.Ε.Ν ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ

11

ΖΗΣΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΕΠΙΣΚΕΠΤΩΝ & ΕΠΙΣΚΕΠΤΡΙΩΝ ΥΓΕΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑΣ

12

ΚΑΛΑΜΠΟΚΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ – ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΠΑΤΡΑΣ

13

ΚΟΥΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

14

ΚΟΥΛΙΚΟΥΡΔΗ ΜΕΛΙΝΑ-ΑΡΕΤΗ – ΟΠΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΟΠΤΟΜΕΤΡΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΠΑΤΡΑΣ (ΑΙΓΙΟ)

15

ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ – ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΚΡΗΤΗΣ (ΧΑΝΙΑ)

16

ΜΑΚΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ – ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑΣ (ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΙ)

17

ΜΑΜΑΡΕΛΗ ΙΩΑΝΝΑ – ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑΣ

18

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ – ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑΣ

19

ΜΠΑΚΟΓΙΩΡΓΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΒΙΟΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ Τ.Ε.Ι. ΛΑΡΙΣΑΣ

20

ΜΠΙΡΜΠΙΛΗ ΣΕΝΤΙΟΛΑ – ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΛΑΡΙΣΑΣ

21

ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΧΑΛΚΙΔΑΣ

22

ΠΟΝΗΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ – ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΗΧΟΥ & ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ Τ.Ε.Ι. ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ (ΛΗΞΟΥΡΙ)

23

ΠΡΕΤΣΙ ΝΤΟΝΙΚΑ – ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑΣ

24

ΡΟΥΜΠΕΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ – ΟΔΟΝΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑΣ

25

ΡΟΥΣΣΟΣ ΑΓΓΕΛΗΣ – ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΠΑΤΡΑΣ

26

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑΣ

27

ΣΙΦΑΚΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ – ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

28

ΣΚΕΥΗ ΑΝΝΑ – ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑΣ

29

ΤΖΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΛΥΔΙΑ – ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ & ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ Τ.Ε.Ι. ΠΑΤΡΑΣ (ΑΜΑΛΙΑΔΑ)

30

ΤΣΑΙΚΑ ΜΙΧΑΙΛΟ – ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ Τ.Ε.Ι. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
http://www.cityofilioupolis.gr/

Διαβάστε Επίσης

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

X