Aγώνες Πρωταθλήματος Υδατοσφαίρισης στο Δημοτικό Κολυμβητήριο Ηλιούπολης




Ο Πολιτιστικός Αθλητικός Οργανισμός Δήμου Ηλιούπολης – ΠΑΟΔΗΛ – «Γρηγόρης Γρηγορίου» φιλοξενεί στο Δημοτικό Κολυμβητήριο Ηλιούπολης αγώνες Πρωταθλήματος Υδατοσφαίρισης Γ΄ ΦΑΣΗΣ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ Κ13 «2022» & Β’ ΦΑΣΗΣ ΠΡΟ-ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ Κ11 «2022» της Κολυμβητικής Ομοσπονδίας Ελλάδας στις 15 έως 17 Ιουλίου 2022.

Η Είσοδος θα είναι Ελεύθερη για το κοινό.


Ο Δήμος Αλίμου κέρδισε συνολικά τέσσερα βραβεία στα Best City Awards




ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

Παρασκευή 15/07/2022

ΩΡΑ: 20:30 ΥΔΡΑΪΚΟΣ ΝΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΩΡΑ: 21:45 ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ

Σάββατο 16/07/2022

ΩΡΑ: 18:00 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ (ΠΡΟ-ΜΙΝΙ)

ΩΡΑ: 19:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ

ΩΡΑ: 20:15 ΥΔΡΑΪΚΟΣ ΝΟ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

Κυριακή 17/07/2022

ΩΡΑ: 09:30 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΩΡΑ: 10:45 ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ – ΥΔΡΑΪΚΟΣ ΝΟ

ΩΡΑ: 12:00 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ (ΠΡΟ-ΜΙΝΙ)

Κυριακή 17/07/2022

ΩΡΑ: 18:00 ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΩΡΑ: 19:15 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

ΩΡΑ: 20:15 ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ (ΠΡΟ-ΜΙΝΙ)

ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

Παρασκευή 15/07/2022

ΩΡΑ: 20:30 ΥΔΡΑΪΚΟΣ ΝΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΩΡΑ: 21:45 ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ

Σάββατο 16/07/2022

ΩΡΑ: 18:00 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ (ΠΡΟ-ΜΙΝΙ)

ΩΡΑ: 19:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ

ΩΡΑ: 20:15 ΥΔΡΑΪΚΟΣ ΝΟ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

Κυριακή 17/07/2022

ΩΡΑ: 09:30 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΩΡΑ: 10:45 ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ – ΥΔΡΑΪΚΟΣ ΝΟ

ΩΡΑ: 12:00 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ (ΠΡΟ-ΜΙΝΙ)

Κυριακή 17/07/2022

ΩΡΑ: 18:00 ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΩΡΑ: 19:15 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

ΩΡΑ: 20:15 ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ (ΠΡΟ-ΜΙΝΙ)

ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

Παρασκευή 15/07/2022

ΩΡΑ: 20:30 ΥΔΡΑΪΚΟΣ ΝΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΩΡΑ: 21:45 ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ

Σάββατο 16/07/2022

ΩΡΑ: 18:00 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ (ΠΡΟ-ΜΙΝΙ)

ΩΡΑ: 19:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ

ΩΡΑ: 20:15 ΥΔΡΑΪΚΟΣ ΝΟ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

Κυριακή 17/07/2022

ΩΡΑ: 09:30 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΩΡΑ: 10:45 ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ – ΥΔΡΑΪΚΟΣ ΝΟ

ΩΡΑ: 12:00 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ (ΠΡΟ-ΜΙΝΙ)

Κυριακή 17/07/2022

ΩΡΑ: 18:00 ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΩΡΑ: 19:15 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

ΩΡΑ: 20:15 ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ (ΠΡΟ-ΜΙΝΙ)

Παρασκευή 15/07/2022

20:30 ΥΔΡΑΪΚΟΣ ΝΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

21:45 ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ

Σάββατο 16/07/2022

18:00 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ (ΠΡΟ-ΜΙΝΙ)

19:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ

20:15 ΥΔΡΑΪΚΟΣ ΝΟ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

Κυριακή 17/07/2022

09:30 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

10:45 ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ – ΥΔΡΑΪΚΟΣ ΝΟ

12:00 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ (ΠΡΟ-ΜΙΝΙ)

18:00 ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

19:15 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

20:15 ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ (ΠΡΟ-ΜΙΝΙ)

Διαβάστε Επίσης

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.