Στη Νέα Σμύρνη το Πανελλήνιο πρωτάθλημα Παίδων (ρόστερ-χρυσή βίβλος)


 

Η Νέα Σμύρνη υποδέχεται το Πανελλήνιο πρωτάθλημα Παίδων (ρόστερ-χρυσή βίβλος)
Άνοιξε η αυλαία του φάιναλ-4 στο Πανελλήνιο πρωτάθλημα Παίδων και το ερώτημα που μένει να απαντηθεί είναι αν ο Ηρακλής θα καταφέρει να κατακτήσει τον τίτλο για 3η συνεχόμενη χρονιά ή κάποιος εκ των Επίκουρου Πολίχνης, ΑΟΝΣ Μίλων, ΣΑ Κολεγίου Αθηνών να γράψουν ιστορία κατακτώντας τον πρώτο τους τίτλο στη διοργάνωση;
Την απάντηση θα την έχουμε το απόγευμα της Κυριακής όταν ολοκληρωθεί η τελική φάση (FinalFour) της φετινής διοργάνωσης που θα διεξαχθεί στο Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Σμύρνης.
Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων:
Τελική Φάση Πανελληνίου Πρωταθλήματος Παίδων
Ημερομηνία
Γήπεδο
Ώρα
Συνάντηση
 Διαιτητές
Γραμματεία
Παρ. 25/7/2014Νέας Σμύρνης
17.00
ΕΣΟΠ Επίκουρος
ΣΑ Κολλεγίου Αθηνών
ΤΟΨΙΔΕΛΗΣ-ΔΑΛΕΚΟΥ
ΠΕΤΡΟΧΕΙΛΟΥ
Παρ. 25/7/2014Νέας Σμύρνης
19.00
ΑΟΝΣ Μίλων
ΓΣ Ηρακλής
ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ-ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
ΠΕΤΡΟΧΕΙΛΟΥ
Σαβ. 26/7/2014Νέας Σμύρνης
16.00
ΑΟΝΣ Μίλων
ΕΣΟΠ Επίκουρος
ΠΡΕΝΤΖΑΣ-ΛΙΔΟΡΙΚΙΩΤΙ
ΒΗΚΑ
Σαβ. 26/7/2014Νέας Σμύρνης
18.00
ΓΣ Ηρακλής
ΣΑ Κολλεγίου Αθηνών
ΧΛΩΡΟΣ-ΜΑΛΦΑΣ
ΒΗΚΑ
Κυρ. 27/7/2014Νέας Σμύρνης
13.00
ΣΑ Κολλεγίου Αθηνών
ΑΟΝΣ Μίλων
ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΧΡ.-ΧΑΜΠΙΛΟΥ
ΚΑΤΣΟΥΛΑ
Κυρ. 27/7/2014Νέας Σμύρνης
15.00
ΕΣΟΠ Επίκουρος
ΓΣ Ηρακλής
ΚΟΛΤΣΙΔΑΣ-ΒΛΑΧΟΣ
ΛΙΑΚΟΥ
Τα ρόστερ των 4 ομάδων
ΕΣΟΠ ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ
Α/Α
ΘΕΣΗ
10
ΜΩΫΣΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣΑΚΡΑΙΟΣ
13
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣΚΕΝΤΡΙΚΟΣ
7
ΚΟΛΤΣΙΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΔΙΑΓΩΝΙΟΣ
17
ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣΑΚΡΑΙΟΣ
3
ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΠΑΣΑΔΟΡΟΣ
8
ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣΑΚΡΑΙΟΣ
18
ΡΙΖΟΓΛΟΥ  ΝΙΚΟΛΑΟΣΚΕΝΤΡΙΚΟΣ
11
ΤΡΟΥΜΠΑΛΟΣ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΣΚΕΝΤΡΙΚΟΣ
4
ΜΑΜΑΛΗΣ ΘΑΝΟΣΑΚΡΑΙΟΣ
2
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΥΔΗΣ ΠΑΝ.ΔΙΑΓΩΝΙΟΣ
6
ΤΙΓΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝ.ΑΚΡΑΙΟΣ
15
ΤΖΙΑΒΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣLIBERO
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΓΑϊΔΑΤΖΗΣ ΤΑΚΗΣ
ΕΦΟΡΟΣ: ΜΩΥΣΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
Α/Α
ΘΕΣΗ
6
ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΤΑΣΟΣΑΚΡΑΙΟΣ
2
ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΚΕΝΤΡΙΚΟΣ
14
ΤΣΑΤΣΟΥΛΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣΑΚΡΑΙΟΣ
1
ΓΡΑΜΜΕΝΟΥΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΠΑΣΑΔΟΡΟΣ
5
ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΚΕΝΤΡΙΚΟΣ
3
ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΑΚΡΑΙΟΣ
16
ΠΑΠΑΖΗΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΚΕΝΤΡΙΚΟΣ
9
ΤΖΙΟΥΜΑΚΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣΑΚΡΑΙΟΣ
20
ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΠΑΣΑΔΟΡΟΣ
15
ΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣLIBERO
17
ΚΑΠΕΤΑΝΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣΔΙΑΓΩΝΙΟΣ
11
ΤΣΑΤΣΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣLIBERO
7
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣΠΑΣΑΔΟΡΟΣ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΠΑΤΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΕΦΟΡΟΣ: ΤΣΑΤΣΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ


ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
Α/Α
ΘΕΣΗ
1
ΣΤΑΜΠΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣΠΑΣΑΔΟΡΟΣ
2
ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣΠΑΣΑΔΟΡΟΣ
4
ΚΟΥΤΣΟΜΥΤΗΣ ΤΑΣΟΣΔΙΑΓΩΝΙΟΣ
6
ΑΡΜΟΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣΑΚΡΑΙΟΣ
8
ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣΑΚΡΑΙΟΣ
9
ΑΡΜΟΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΑΚΡΑΙΟΣ
10
ΜΩΗΣΗΣ ΕΖΕΡΚΕΝΤΡΙΚΟΣ
13
ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΠΕΤΡΟΣΚΕΝΤΡΙΚΟΣ
14
ΓΑΖΗΣ ΧΑΡΗΣΠΑΣΑΔΟΡΟΣ
15
ΧΑΛΚΟΥΣΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣLIBERO
16
ΛΕΙΒΑΔΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣΚΕΝΤΡΙΚΟΣ
17
ΣΦΥΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣΔΙΑΓΩΝΙΟΣ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
Α/Α
ΘΕΣΗ
14
ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ ΜΑΚΗΣΑΚΡΑΙΟΣ
6
ΚΟΤΕΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣΑΚΡΑΙΟΣ
18
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣLIBERO
4
ΧΡΗΣΤΟΥ ΚΩΣΤΑΣΑΚΡΑΙΟΣ
3
ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΝΑΣΟΣΑΚΡΑΙΟΣ – ΔΙΑΓΩΝΙΟΣ
9
ΜΠΑΚΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣΚΕΝΤΡΙΚΟΣ – ΔΙΑΓΩΝΙΟΣ
13
ΣΠΥΡΙΟΥΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣΑΚΡΑΙΟΣ
11
ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣΚΕΝΤΡΙΚΟΣ
7
ΦΩΣΤΕΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣΑΚΡΑΙΟΣ
17
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞ.ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ
16
ΚΟΤΟΜΑΤΑΣ ΠΑΡΗΣΠΑΣΑΔΟΡΟΣ
15
ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΝΙΚΟΣΚΕΝΤΡΙΚΟΣ
10
ΧΑΤΖΑΤΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣΠΑΣΑΔΟΡΟΣ
8
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣΑΚΡΑΙΟΣ
12
ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣΑΚΡΑΙΟΣ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΓΕΩΡΓΟΥΝΤΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΕΦΟΡΟΣ: ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΗΣ
Η «χρυσή βίβλος»
1984: Άρης Νικαίας
1985: Πανελλήνιος
1986: Μ. Αλέξανδρος Θεσσαλονίκης
1987: Φιλία Ηλιούπολης
1988: Άρης
1989: ΑΟ Ορεστιάδας
1990: ΓΑΣ Έδεσσας
1991: ΑΟ Ορεστιάδας
1992: ΑΟ Ορεστιάδας
1993: ΑΟ Ορεστιάδας
1994; Φιλία Ηλιούπολης
1995: ΑΟ Κηφισιάς
1996: Άρης Νικαίας
1997: Άρης Νικαίας
1998: Άρης Νικαίας
1999: Ορφέας Ηλιούπολης
2000: ΑΟ Ορεστιάδας
2001: Ηρακλής
2002: Ηρακλής
2003: Ηρακλής
2004: Ηρακλής
2005: Ηρακλής
2006: Ηρακλής
2007: Ηρακλής
2008: Εθνικός Αλεξανδρούπολης
2009: Ολυμπιακός
2010: Ηρακλής
2011: Εθνικός Αλεξανδρούπολης
2012: Ηρακλής
2013: Ηρακλής
 ΠΗΓΗ:volleynews.gr

Διαβάστε Επίσης

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

X