Η ακαδημία γιόρτασε τη λήξη Volleyball – καλοκαιρινό camp στα Λεχαινά

Το πρωί του Σαββάτου 9 Ιουνίου έγινε η γιορτή λήξης της Ακαδημίας Volleyball του ΜΙΛΩΝΑ.

Σε μια πολύ ζεστή ατμόσφαιρα (τόσο από άποψη καιρικών συνθηκών όσο και άποψη διάθεσης) 150 μικροί αθλητές και αθλήτριες γέμισαν το κλειστό γήπεδο “Κροίσος Πέρσης”, πήραν μέρος στο εσωτερικό τουρνουά mini volley και μετά από δύο ώρες γεμάτες αγώνες πήραν τα αναμνηστικά μετάλια για τη συμμετοχή τους…

Η όμορφη γιορτή τέλειωσε με τη βράβευση της ομάδας Παίδων που κατέκτησε τη 2η θέση στο πρωτάθλημα της ΕΣΠΕΔΑ και την 5η στο Πανελλήνιο πρωτάθλημα, της ομάδας των Εφήβων που κατέκτησε επίσης τη 2η θέση στο πρωτάθλημα της ΕΣΠΕΔΑ και της ομάδας των Γυναικών που ανέβηκε στην Α’ κατηγορία της ΕΣΠΕΔΑ.

Η ακαδημία volleyball του ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ ευχαριστεί όλα τα παιδιά που συμμετείχαν κι αυτή την περίοδο στην ακαδημία volleyball του συλλόγου, τους αθλητές και αθλήτριες που συμμετείχαν στις αγωνιστικές ομάδες υποδομών και μας χάρισαν πολλές συγκινήσεις, τους γονείς και εφόρους που μας στήριξαν με τη βοήθειά τους.

Η ακαδημία volleyball του ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ σας εύχεται καλό καλοκαίρι και σας περιμένει στο καλοκαιρινό camp που οργανώνει 17-24 Αυγούστου στο Green Camp (Λεχαινά Ηλείας) και στις 15 Σεπτεμβρίου για την έναρξη της νέας αθλητικής περιόδου.

Οι εγγραφές ξεκινούν στις 3 Σεπτεμβρίου – Πληροφορίες στη Γραμματεία του Συλλόγου, Τηλ. 210-9353700